Formularz zgłoszeniowy

Aby móc przyjrzeć się Twojej sprawie, abyśmy jasno i wyraźnie mogli powiedzieć czy pomożemy Ci w odstąpieniu od umowy, niezbędne jest abyśmy poznali odpowiedzi na kilka ważnych pytań.
I to jest jedno z Twoich pierwszych zadań jakie powinieneś zrealizować – uzupełnić Formularz Zgłoszeniowy.
Zanim jednak to zrobisz  – zapoznaj się z REGULAMINEM.

NA CZYM POLEGA POMOC FUNDACJI?

Odtwórz wideo

Najprawdopodobniej szukając informacji w sieci o firmie czyli sprzedawcy z pokazu, trafiłeś na stronę www.DajeSiebie.com .
Wiesz już chyba , że to strona Fundacji która pomaga konsumentom oszukanym na spotkaniach organizowanych w całej Polsce.
Na naszych stronach opisywane są różne firmy zajmujące się pokazami.
Walka z tymi firmami to dla nas chleb powszedni.
Jednak aby tak się stało trzymaj się reguł, uważnie czytaj i postępuj dokładnie tak, jak będziemy mailowo Cię informować !!!  

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

MIEJ ŚWIADOMOŚĆ TEGO NA JAKIEJ STRONIE JESTEŚ !!!

01 Regulamin

czytaj uważnie

Jesteśmy dla Ciebie i to w Twoim interesie jest wycofanie się z zawartej umowy. Abyś wiedział na co możesz liczyć, w czym i jak Ci pomożemy – w pierwszej kolejności przeczytaj nasz regulamin.

02 Zgłoszenie

uzupełnij

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się Twojej sprawie, musimy znać kilka podstawowych faktów. A żeby je poznać – odpowiedz na kilka ważnych dla nas pytań – niezobowiązująco.

03 Odpowiedź

daj nam moment

Po uzupełnieniu formularza daj nam czas na odpowiedź. Maksymalnie jeden dzień roboczy. W tym czasie zachęcamy do wyrażenia opinie o  firmie na pokazie którym byłeś obecny.

Podobne i powiązane