Odkurzacz który czyści - głównie portfel

System czyszczący czyli po prostu odkurzacz wodny i piorący kupiony na pokazie

Sprzęt marki Ambasador, Comfort Clean, Eco Protection jak też Turbo Power Cleaner – opinie. Odkurzacze wodne inaczej mówiąc systemy czyszczące kupione na prezentacji np. Powermed, Rainbow czy też odkurzacz Hyla. Jak zwrócić sprzęt kupiony na prezentacji ? Organizatorzy pokazów np. Clavam, Virgam, Palatinus i Betterday Lifemed, Prolife, Radamenes Mrowino, Solution Channel Luboń, czy też Omega, Strega. opinie. Czy warto kupić odkurzacz wodno piorący chociaż kosztuje kilka tysięcy złotych? Ambasador Europe 2018 Designe jak też CK KING Białystok  co zrobić gdy się zepsuje – serwis. Odkurzacz Torrnado, Elise Comfort Clean Wash & Clean, system wodny Tornado Everstar czyli opinie
ECO PROTECTION  od momentu zakupu do zwrotu towaru to znaczy kilka słów o odstąpienia od umowy zawartej podczas prezentacji.  Rezygnacja z umowy na przykład Clavam Omega RelaxTime Everstar Rafał Bełz Kościan nie pomijając Rademenes Comfort Home,Remesolife , Grays czy chociażby Kiddy IslandVitLife Zuzanna Siuda. Co zrobić żeby zwrócić towar łącznie z anulowaniem kredytu i odzyskaniem pieniędzy? . Comfort Clean i Turbo Power Cleaner – porównanie. Odkurzacz Powermed opinie Rainbow Hyla i RoboClean (Robo Clean) to znaczy opinie o sprzęcie.

promo kadry

Daje Siebie

Fundacja

Jesteśmy po to, by pomóc konsumentom w odstąpieniu od umowy, którą podpisali podczas pokazu / prezentacji. Pomożemy Ci w rezygnacji z zakupu odkurzacza, , anulowaniu kredytu, zwrotu towaru do siedziby sprzedawcy.

Odkurzacz Ambasador i CK KING - czyli jakie są opinie klientów?

Zależało nam, aby opisać odkurzacz Ambasador i CK KING, ich działanie i właściwości, zastosowanie i funkcjonalność.  Chcieliśmy zrobić to w sposób neutralny jak również obiektywny.
Zależało nam, aby wystawić opinię o jednym czy drugim odkurzaczu w taki sposób, aby nasz post nie był uznany – ani jako artykuł sponsorowany ani jako tak zwany hejt.

Pisząc ten artykuł bazowaliśmy zarówno na opiniach konsumentów, którzy zgłosili się do Fundacji Daje Siebie z prośbą o pomoc ale również na opiniach znalezionych w sieci. 

Odkurzacz wodny Ambasador czyli system czyszczący z pokazu

Ustalanie faktów rozpoczęliśmy od skarbnicy wiedzy – internetu, a konkretnie od wyszukiwarki Google.
Po wpisaniu konkretnego hasła, naszym oczom pojawiło się 10 pierwszych wyników, które prezentujemy poniżej.
Warto zwrócić uwagę, że polecane strony można by podzielić na 3 główne kategorie, mianowicie …

Ogłoszenia
Czyli po prostu oferty sprzedaży tych odkurzaczy w dużo niższej cenie, aniżeli oferowane podczas prezentacji.
Produkty
Artykuły sponsorowne
Teksty reklamowe, napisane na zlecenie firm sprzedających taki towar (np. Clavam, Virgam, LifeMed, Prolife)
Spółki - Białystok
Ostrzeżenia
Czyli linki do stron (jak np. TVN Uwaga) opisujące proces sprzedaży na prezentacjach
you tube
Poprzedni
Następny

Ambasador Europe 2018 - nasze wrażenie

Nie chcemy, ani dobrze ani źle opisywać tego sprzętu.
Zależy nam, aby po prostu skłonić do myślenia tych konsumentów, którzy zdecydowali się na jego  zakup.

Jeśli bowiem skuteczność tego odkurzacza jest taka, jak prezentuje to ICH strona www to…

… To my zaczynamy mieć wątpliwości – co do wiarygodnego i rzetelnego zaprezentowania tego urządzenia.

Albo inaczej … Odkurzacz Ambasador jest tak skuteczny, funkcjonalny, wytrzymały, jak wiarygodne są zdjęcia z ich strony internetowej,

 

System czyszczący Comfort Clean

Jest to kolejny, równie często prezentowany i sprzedawany sprzęt, jaki można kupić na pokazie czyli poza lokalem przedsiębiorstwa.
Teoria– ma być łatwy w obsłudze, niezawodny, wielofunkcyjny, niezastąpiony.

Praktyka – z opinii użytkowników wynika, że jest głośny, nieporęczny przy sprzątaniu, wymaga dużo pracy, aby utrzymać go w czystości, po każdym sprzątaninu należałoby go porządnie wytrzeć do sucha, żeby z czasem nie zaczęła być wyczuwalna woń pleśni i wilgoci.

W internecie na próżno szukać strony firmy, zajmującej się jego produkcją.  Może być to o tyle  nie komfortowe, że w przypadku awarii – nie wiadomo gdzie i komu oddać do naprawy. 

Kupiłeś i chcesz oddać - odstąpić od umowy?

Odkurzacz kupiony na pokazie można oddaćw 14dni od zakupu

czytaj uważnie

01 REGULAMIN

Jesteśmy dla Ciebie i to w Twoim interesie jest wycofanie się z zawartej umowy. Abyś wiedział na co możesz liczyć, w czym i jak Ci pomożemy – w pierwszej kolejności przeczytaj nasz regulamin.

uzupełnij

02 ZGŁOSZENIE

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się Twojej sprawie, musimy znać kilka podstawowych faktów. A żeby je poznać – odpowiedz na kilka ważnych dla nas pytań – niezobowiązująco.

daj nam chwilę

03 ODPOWIEDŹ

Po uzupełnieniu formularza daj nam czas na odpowiedź. Maksymalnie jeden dzień roboczy. W tym czasie zachęcamy do wyrażenia opinie o  firmie na pokazie którym byłeś obecny.

Odkurzacz wodny Torrnado - opinie

Krótko mówiąc  – kolejny odkurzacz wodno piorący jaki na pokazie można zobaczyć i oczywiście  – kupić, za niebagatelne tysiące złotych

Tak jak i pozostałe opisywane sprzęty, ten również w teorii potrafi wszystko.
W rzeczywistości – może nie być już tak “kolorowo”.
Ktoś włożył odrobinę wysiłku i stworzył stronę internetową poświęconą temu systemowi czyszczącemu. Jeśli oczywiście stroną internetową możemy nazwać trzy zdjęcia i kilka zdań. Ciężko jednak znaleźć jakiekolwiek informacje o tym co zrobić gdy sprzęt się zepsuje, gdzie znajduje się serwis gwarancyjny odkurzacza Tornado
, gdzie można kupić jakieś części zamienne – takich informacji na próżno w sieci szukać.

“Skąd oni biorą ceny tych pokazowych odkurzaczy? Przecież to ani nie jest zrobione z dobrych materiałów, ani nie ma w sobie nic innowacyjnego, ani  nie jest łatwe, proste i przyjemne w użytkowaniu. Rury są tak słabej jakości że przy mocniejszym przyciśnięciu mogłaby pęknąć w drobny mak. I ja myślę o zwykłym odkurzania dywanu – bo to, że nie wytrzymałby prania dywanu – jestem pewien. Kupa plastiku, tandety i mizernej chińszczyzny “

Oto słowa mężczyzny, uczestnika prezentacji sprzedażowe organizowanej przez jedną z firm, która koncentruje się właśnie na promocji systemów czyszczących. Nie cytowali bysmy jego wypowiedzi, gdyby nie fakt, że mężczyzna ten od lat prowadzi firmę, świadczącą m.in. pranie tapicerki – domowej i samochodowej. Wiele widział, wiele podobnych sprzętów używał, z wieloma wypowiedziami  słowa te też sie pokrywają.

Salute

Producent Sprzętu
  • Odkurzacz Comodo Control V8
  • Mata Masująca
  • Wyciskarki do soków
firma

Wszyscy sprzedawcy

Organizujący pokazy
  • Oferują odkurzacze wodne
  • Systemy czyszczące
  • Piorąco czyszczące odkurzacze
opinie

Elite Cook Comfort

Producent mat i AGD
  • Maty wibrujące
  • Masażery do Ciałą
  • Naczynia / Garnki
Produkty

Podobne i powiązane

  Subscrybuj  
Powiadom o
Zbigniew

W dniu dzisiejszym uczestniczyłem w pokazie w Serocku w GRINN PARK. organizowany był przez REMESO LITE sc , plac Niepodległości 8. Nowy Tomyśl.
Jak zwykle starsi ludzie – emeryci_ byli mamieni wyrobami rehabilitacyjnymi, sprzętem gospodarstw domowego i t .p.
Także dokonałem drobnego zakupu t.j alpenkrauter – emulsjon za 50 zł. Zapłatę wykonałem kartą i o dziwo na paragonie brak jest nazwy towaru tylko kwota, po zakończeniu pokazu chciałem dokonać zwrotu – gdyż ta wartość była dla mnie za duża.
Prezenterki zachowywały się wulgarnie, próbowały straszyć mnie policją. W rezultacie odmówiły zwrotu twierdząc, że jest to lek.
Wszyscy powinniśmy przestrzegać przed takimi pokazami – Tym powinna się zająć Służba Skarbowa.
Sprzedaż nie jest ewidencjonowana – więc nie płacą podatków

KAROL I KAROLINA

Niestety my też daliśmy się omotac na pokazie jaki organizowali . Człowiek stary a głupi. Dzieki ludziom z fundacji udało się pozbyć tego problemu i odzyskac wplacone na prezentacji pieniadze. Teraz jesteśmy im wdzięczni a wszystkich prestrzegamy – NIC NIE DOSTAJECIE W PREZENCIE – TO CO MACIE NA UMOWIE TO NIE SA PREZENTY – TO WSZYSTKO W CENE WLICZONE. Płacisz tysiące złotych za chińskie wyroby

Zuzanna

Byłam wczoraj na takim pokazie odkurzacza, multicooker, sokowirówka i inne niepotrzebne graty w domu. Zastanawia mnie jedno bezczelność sprzedawców. Już wygrałam wszystko na zasadzie pierwszego miejsca czyli te produkty wszystkie za ok 5tys jedna sztuka ale muszę wziąc kredyt i zapłacić za odkurzacz. Czy normalna firma rozdaje takie prezenty ? Nie to tylko ściema bo gdyby były warte te prezenty faktycznie po 5 tys sztuka nikt by tego nie dał w prezencie.Odkurzacz na pokazie olbrzymi musi mieć dużo miejsca. Właściwie zmuszają do kupienia wywierają presje na tych rencistów emerytów. Nie kupiłam nic bo po co mi to?

Elżbieta

dałam sie nabrać fiRMIE Casada w czasie prezentacji wylosowałam rzekomo główną nagrodę tzn. wszystkie produkty jakie były na pokazie z tym .,ze materac 3d air muszę kupić za duże
pieniądze (275×48 rat = 132000) losowanie było ukartowane ,.. jestem-osobą niepełnosprawną i byłam w towarzystwie . w czasie podpisywania umowy nie poproszono go,. dopiero na zakończenie dotarł do mnie.Przestrzegam przed takimi pokazami.

Tadeusz & Lucyna

W dniu 07.07./18 na pokazie firmy Virgam, w hotelu “AMADEUSZ” w Wodzisławiu Śl. zostałam naciągnięta na zakup “wylosowanej nagrody” głównej sprzętu w sumie za 8500 zł, rozłożonej na raty na kilkanaście lat. Zaznaczam że umowy były załatwiane na podstawie wyników losowania kopert, które przypuszczam zawierały wszystkie główną nagrodę. Zaznaczam że konsultanci namawiając do zakupu przy oddzielnych stolikach, tak aby inne osoby nie słyszały rozmowy u sąsiada. Nasz konsultant Marcin Wójcicki  korzystając z naszego podeszłego wieku, opowiadał nam o urodzeniu się u niego pierwszego dziecka, wielkiego pokazu zakupionych produktów z konsumpcją w dniu 07.09/18, jednak do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego zaproszenia, a hotel “AMADEUSZ” nie potwierdził żadnej rezerwacji. Po powrocie do domu obliczyliśmy swoje zero oprocentowane raty na sumę 8500 zł i wyszła suma 12192 zł., to jest o 3692… Czytaj więcej »

Grażyna

Należę do grupy bardzo wielu osób,które dały nabrać się na pokazie Firmy Casada.Oferowane produkty to mata wibrująca,mterac na dolgliwości kręgosłupa i dodatkowo w prezencie garnki firmy Venice i odkurzacz piorący CK KING ZA DUŻE pieniądze. Wszystko było pięknie zorganizowane i przedstawione osobom biorącym udział w prezentacji w/w produktów.Dałam się omotać i podpisałam umowę kredytową.Zaproponowano mi także wpłatę zaliczki bo będzie to korzystniejsze niż kredyt.Naiwna wpłaciłam zaliczkę na konto firmy VIRGAM i wtedy zorientowałam się żę to nie żadna niemiecka firma CASADA .Dzięki fundacji jej wsazówkom odstąpiłam od umowy ,paczki dotarły do firmy VIRGAM -czekam na zwrot zaliczki.Fundacja Dajesiebie to obrona i pomoc ludziom ,którzy padli ofiarą manipulacji.

Sławek

Kupiłem kilka lat temu odkurzacz Powermed i do dziś jestem zadowolony – działa i sprawuje siędobrze. Ostatnio poszedłem na pokaz w jednym hoteli, gdzie też prezentowali różne cuda. Między innymi odkurzacz (ffirme) który dopiero ma wejść na polski rynek. A że żony chrześniak ma mieć  niebawem wesele, chcieliśmy mu zrobić fajny prezent. kupiliśmy mate wibracyjną z odkurzaczem w prezencie. Jak się okazało – porównanie na pokazie tego odkurzacza Ambasador do tych renomowanych jak Rainbow , Powermed czy jakiś innych ni jak ma się do rzeczywistości. Plastikowe badziewie które buczy i huczy a nic nie sprząta !!!  W porę oddaliśmy odkurzacz Ambasador do firmy która to nam sprzedałą. Innym radzę zrobić to samo.

sprzedają badziew za miliony !!! Nie daj się oszukać !!!

oglądałem pokaz na jakim w kilku słowach mówili niby o sponsorze spotkania – czyli właśnie o tych odkurzaczach Ambasador. Porównywali go do renomowanych – Rainbow. A prawda jest taka, że ten badziew ni jak ma się to sprzętów z najwyższej półki !!!
Tandeta, chińszczyzna, plastik, kupa złomu !! NIE DAJCIE SIĘ OMAMIĆ. Gdy to samo powiedziałem n pokazie – kazali mi wyjść. A mówiłem prawdę !!! Ten odkurzacz jest tak samo słabej jakości jak naczynia, które na tym samym spotkaniu porównywali do naczyń Zepter. !!! OSZUSTWO I żerowanie na markowych sprzetach !!!