Nie bądź frajer - na prezentacyjny bajer

OPINIE o Prakticooker, Multicooker czyli prawie jak Thermomix.

Urządzenie do gotowania Prakticooker czyli według producenta  Salute –  robot wielofunkcyjny prawie jak  Thermomix. Wielofunkcyjne urządzenie  kuchenne kupione na pokazie – inaczej mówiąc Multicooker czy Practicooker Salute . Robot do gotowania a’la Thermomix – – czy faktycznie jest tak wyjątkowe? Urządzenie , Home expert, Multicooker, Elite Cook , Friderick, Chef For You czyli – jakie są o tym opinie i jak taki towar można zwrócić ? Prakicooker z pokazu – instrukcja obsługi, gwarancja i co zrobić w razie awarii sprzętu?  Salute oraz Elite cook cjakie jest cena  OLX czy na Allegro? Jaki jest okres gwarancji oraz gdzie szukać numeru do Serwisu pogwarancyjnego?  Opinia – czy warto kupić Prakticooker Salute , Friderick oraz Chef For You czy też inne – podobne urządzenie do gotowania? Jak zwrócić sprzęt kuchenny Salute oraz odstąpić od umowy podpisanej np. na pokazie czy prezentacji? Prestige cook , Biocook, Comfort cook jak również Elite – jakie są opinie i numery telefonów do dystrybutorów?  

Wielofunkcyjny robot kuchenny zakupiony na prezentacji czyli Prakticoocer, Multicoocer, Friderick, Chef For You

Rynek sprzedaży bezpośredniej można w Polsce podzielić na  dwie kategorie
– na firmy  mające markę i renomę jak również te,
– które … żerują i wykorzystują markęi renome innych firm. 

Wielofunkcyjny robot kuchenny Practicooker (przez niektórych nazywanym również Multicooker) należy – bez dwóch  zdań – “wrzucić”  do tej drugiej kategorii. 

Jest to sprzęt kuchenny który niby gotuje, sieka, miesza, waży, smaży … 
kto wie, czy jeszcze sam na zakupy do sklepu nie chodzi.

Produkt ten wzorowany jest na sprzęcie – śmiało możemy powiedzieć – najwyższej jakości, jakim jest Thermomix.
Czy te sprzęty można jednak do siebie porównać ?

Robot kuchenny Prakticooker Salute, Friderick, Chef For You

Nie do nas należy wystawianie oceny i opinii o urządzeniu Practicooker.
Warto jednak przytoczyć słowa jednej z konsumentek która wypowiedziała takie słowa:.

” Practicooker i Thermomix mają ze sobą tyle wspólnego co Maluch i Mercedes”

Joanna z Kielc

Dystrybucja

Ten wielofunkcyjny robot kuchenny znajduje się z w ofercie większości firm, sprzedających podczas pokazów czyli podczas prezentacji dla seniorów

Producent

Produkcją zajmuje się podobno firma Salute, o której więcej przeczytasz między na stronie
www.dajesiebie.com/salute-opinie

Gwarancja ​

Nie warto myśleć o tym co zrobić gdy się ten sprzęt zepsuje i gdzie wtedy trzeba będzie szukać pomocy.
Lepiej się modlić, by stało się to jak najpóźniej.

opinie o Salute

Firma Salute czyli jakie są opinie o "producencie"

O firmie Salute pisaliśmy już wcześniej, a informację o firmie, można przeczytać KLIKAJĄC TUTAJ

Pisaliśmy o nich, jako o producencie różnego rodzaju sprzętu, których produkty można kupić na wielu pokazach sprzedażowych.  Czyli na tak zwanych pokazach i  prezentacjach. W ofercie firmy znajdują się , między innymi :

Maty masujące

Maty wibracyjne

Odkurzacze wodne

Naczynia czyli garnki

Roboty kuchenne

Serwis gwarancyjny urządzeń Prakticooker Salute

Z przykrością, lecz ze szczerością, musimy przyznać i podkreślić, iż bardzo wielu konsumentów w sprawie naprawy tego sprzętu – dzwoni do nas.  Szukają oni pomocy w naprawiezepsutego robota kuchennego Prakticooker, pytają o gwarancję, mówią o tym , że sprzęt miał być niezawodny a tymczasem zawiódł już po kilku  miesiącach (jak nie tygodniach).

Podkreślamy zatem, iż Fundacji Daje Siebie nie udało się ani uzyskać ani ustalić jakiegokolwiek numeru kontaktowego do autoryzowanego serwisu napraw tych urządzeń.

Robot wielofunkcyjny do gotowania Prakticooker Multicoocer Salute czyli jaka jest cena?

Produkt marki Salute – jak już wspomniano wcześnije – można kupić niemal na każdej prezentacji. I to bez względu na to, jaka firma takie spotkanie organizuje.  Salute stworzyła bowiem pseudo markę, której produkty znane są głównie (albo wręcz wyłącznie ) właśnie z takich spotkań.

Jaka jest cena urządzenia Practicooker?
Poniżej zobaczysz zdjęcie – ze strony “producenta” oraz znalezione na innym portalu.
Pragniemy zauważyć iż to jest jeden i ten sam sprzęt !!!

Cena urządzenia na pokazie oraz na stronie Salute - 5490

Cena tego samego urządzenia , znalezionego w internecie - 624 zł

Nic dodać nic ująć ... ani najlepiej nic nie kupować !!!

Teraz pora na wasze opinie i wrażenia związane zarówno z tym sprzętem jak i z pokazem na którym ten produkt był prezentowany.
Opinie – prosimy umieszczać na samym dole tej podstrony.

Salute

Producent Sprzętu
  • Roboty kuchenne
  • Maty Masujące
  • Garnki / Naczynia
firma

Garnki / Naczynia

Akcesoria kuchenne z pokazu
  • Naczynia ze stali szlachetnej
  • Patelnie do smażenia bez tłuszczu
  • Srebrne garnki z pokazu
Produkty

Elite Cook

Producent sprzętu
  • Multicooker
  • Garnki / Naczynia
  • Wyciskarki
Firma

Podobne i powiązane

4 Wątki w komentarzach
1 Odpowiedzi na wątek
0 Ludzie
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy wątek komentarza
  Subscrybuj  
Powiadom o
BoguDag

Szczerze mówiąc to ten cały Prakticooker to jakieś wielkie nieporozumienie, Shit, Badziewie, Masakra, tragedia, żenada, I nie wiem jakich jeszcze należałoby użyć słów by to opisać. Moi rodzice od lat mają Thermomixa, moi teściowie również mają Thermomixa, od dawien dawna go używałam i wiem co ten sprzęt potrafi. Jakiś czas temu z mężem i dzieciakami wynieśliśmy się “na swoje” i w prezencie od teściów – dostaliśmy właśnie to badziewie Salute. Już sam wygląd i plastikowe “noże i mieszadła” wzbudziły mój niepokój. Przy pierwszym użyciu !!!!! sprzęt się zepsuł !!! A miał tylko poszatkować zamrożone owoce na lody !!! Co za badziew !!!

LaskoBeti

Pewna firma która miała prezentacje u nas w mieście, tak zachwalała sprzęt – że postanowiliśmy go kupić. Strasznie wielki błąd ponieważ po kilku dniach a w zasadzie przy drugim użyciu sprzęt się po prostu zepsuł. Miał być taki niezawodny, taki genialny , taki świetny a tu się okazało że to jedno wielkie nic nie warte G… Ten cały robot Practikoocer to pieniądz w błoto wyrzucony i odradzać będę wszystkim !!

Ania

Moi rodzice zakupili to cudowne urządzenie na pokazie. Niewiele wysiłku kosztowało znalezienie identycznego w sieci marketów, który od pokazanego powyżej różnił się tym, że nie miał naklejki ze stosowną nazwą. Za tę nazwę przepłaca się 10-cio krotnie, ale jak mówi dystrybutor modelu “uwaga na podróbki” 🙂

Barbara

Na pokazie kupiłam taki sprzęt, wierząc że dam córce doskonały prezent. Ostatnio przymierzała się do zakupu Thermomixa więc myślałam że kupując jej coś niemal identycznego w dużo niższej cenie zrobie niezły interes. Zamiast niezłego interesu wpadłam jak śliwka w kompot!!! To nie jest nawet porównywalne do thermomixa którego mam osobiście od lat i który potrafi cuda. Ten cały Practicooker to tandetna imitacja i typowa chińska podróbka !!! Nawet instrukcji obsługi nie ma !!! A wykonanie woła o pomstę do nieba