Nie bądź frajer - na prezentacyjny bajer

Premium Group , Grays, Sparkler - Opinie

Na tej podstronie Opisujemy kolejną firmę zajmującą się organizacją pokazów i prezentacji – w skrócie: 
Premium Group S.C. Opinie. Firma Grays czy Sparkler – siedziba Lubosz ul. Rolna. Firma zajmująca się sprzedażą na pokazach z wielkopolski. Jak zwrócić towar zakupiony na pokazie sprzedażowym dla emerytów. Maty masujące i materace wibracyjne marki SALUTE   oraz Valenti Torinto opinie. Mata Vibrasense opinie, cena, zwrot. Materace wibracyjne i urządzenia masujące GRAYS. Firma Sparkler – powiazania z innymi firmami z pokazów.  GRAYS Paulina Jaworska. Dystrybutor urządzeń do masażu oraz naczyń  VALENTI TORINTO. Naczynia ze stali szlachetnej czyli po prostu  garnki z pokazu – jakie są opinie? 
Jak zrezygnować z towarów zakupionych podczas prezentacji? Odstąpienie od umowy zawartej podczas pokazu Premium Group Grays Sarkler – opinie . Robot kuchenny ELITE  Practicooker, Multicooker, Frederick opinie. Odkurzacz czy inaczej mówiąc system czyszczący – zwrot towaru do sprzedawcy. 

Premium Group Lubosz Opinie

Kolejna firma - pod dobrze nam znanym adresem

Premium Group S.C. , Sparkler , Grays - Lubosz, Rolna 3

W wielkopolskiej miejscowości Lubosz, na ulicy Rolna numer 3, swoje siedziby mają aż 3 różne firmy, lecz … dziwnym zbiegiem okoliczności – każda zajmuje się tym samym.
Czy to Premium Group, czy to Grays, czy Sparkler – każda zajmuje się sprzedażą poza swoim lokalem, czyli podczas pokazów / prezentacji.

Zadziwiające jest to , po co pewna grupa ludzi, spokrewniona i spowinowacona, zakłada kilka firm, z których każda zajmuje się tym samym, a zyski lecą do jednego worka. 
Na to pytanie – niech każdy sam postara się znaleźć odpowiedź. 

Powiązania, które ciężko nazwać "przypadkowymi"

Lubosz , ul. Rolna 3 - firmy

PREMIUM GROUP S.C.

64-305 Bolewice
Świebodzińska

NIP 7882004474
REGON 365109850
DATA 01-08-2016 

GRAYS

64-305 Bolewice
Świebodzińska

NIP 9950187118
REGON 302387726
DATA 05-04-2013

Sparkler Sp z o.o.

64-423 Lubosz
Rolna

NIP 5951479944
REGON 369065380
DATA 28-12-2017

Właściciele:

Paulina Jaworska
Dawid Kubis

Właścicielka:

Paulina Jaworska

Właściciele:

Dawid Kubis
Norbert Jaworski

Oto produkty i towary jakie zakupisz na spotkaniach z firmą z Lubosza

Premium Group, Grays, Sparkler - opine o produktach.

opinie o firmie

Poznaj opinie

Poniżej poznasz skrócone opinie na temat poszczególnych towarów i urządzeń, jakie między innymi, znajdują się w ofercie firmy Premium Group. Opinie te powstały na podstawie opisów i relacji innych użytkowników. Nie musisz się nimi kierować – powinieneś mieć swoje zdanie. Warto jednak mieć na uwadze wrażenia innych konsumentów, żeby ochronić się przed ewentualnymi problemami z poszczególnymi produktami. 

Rezygnacja z zakupu

Opisy tych produktów umieszczone są tu tylko i wyłącznie po to, by dać Ci do myślenia, co do słuszności inwestycji w dany sprzęt. Pamiętaj bowiem, że z podpisanej umowy możesz się “wykręcić” lecz masz na to tylko 14dni.  

firma Salute opinie
mata wibracyjna Salute

Mata wibracyjna

Materac i mata Wibrasense X

Sparkler, Grays, Premium Group nie jest ani pierwszą, ani jedyną firmą, która sprzedaje tego typu urządzenia. Można wręcz powiedzieć, że standardowo – dość duża uwaga konsumentów kierowana jest zarówno na urządzenie masujące jak i podkłady wełniane (rehabilitacyjne) 

Głównym produktem i osią sprzedaży są urządzenia masujące, a raczej materace wibrujące. Najczęściej – marki Salute jak np. Materace Wibrasense X

firma Valenti Torinto opinie
garnki naczynia valenti torinto opinie

Zestawy naczyń

Garnki czyli naczynia Valenti Torinto - opinie

Jakie to … zwykłe … że Premium Group na swoich spotkaniach jak zdecydowana większość firm, prezentuje, oferuje – a na końcu wręcza w “prezencie” zestawy naczyń.

W czasie pisania tych słów, w ofercie są zestawy naczyń Valenti Torinto. SZLACHETNEJ. 

Odkurzacze wodne opinie
torrnado system czyszczący everstar

Odkurzacze wodne - piorące

Systemy czyszczące czyli po prostu odkurzacze

Kolejny dodatek do umowy, który wręczany jest “w gratisie” przy zakupie maty wibracyjnej to – odkurzacz. Sprzęt czyszczący w zależności od zapotrzebowania klienta – albo odkurzacz wodny albo mniejszy – bezprzewodowy. 

W zależności od tego czy konsumentem jest starsza osoba czy nieco młodsze małżeństwo – oferta jest “ruchoma” i aby klient był “szczęśliwy” daje mu się sprzęt, który będzie dla niego praktyczniejszy w użyciu. 

firma Salute opinie
robot kuchenny Salute

a'la Thermomix czyli robot Salute

Practicooker czyli wielofunkcyjny robot kuchenny

Kolejne wzorowane na renomowanym sprzęcie urządzenie. Tym razem do kupienia jest robot wielofunkcyjny marki Salute który wmawia się gościom na pokazie , że porównywalny jest do urządzenia Thermomix.

Opinie o urządzeniu Practicooker nie dają jednak złudzeń, żę nie jest to tak doskonały sprzęt jak mówi sie na pokazie. Więcej o tym sprzęcie przeczytasz na innej podstronie , gdzie w miarę szczegółowo jest urządzenie to opisane. 

Oto pewna historia jednej z konsumentek, która miała "styczność" z Premium Group

Kupiłeś ?
Chcesz oddać ?
Możemy Ci pomóc !

Fundacja Daje Siebie - pomagamy konsumentom w wycofaniu się z umowy, zawartej na pokazie / prezentacji

Fundacja Daje Siebie

Inne podobne i powiązane

Poznaj inne firmy i sprzęty z branży sprzedaży bezpośredniej

  Subscrybuj  
Powiadom o