OPINIE o Prakticooker, Multicooker czyli prawie jak Thermomix.

Słowa i zdania kluczowe po to żebyś wiedział o czym tu przeczytasz.

Urządzenie do gotowania Prakticooker czyli według producenta  Salute –  robot wielofunkcyjny prawie jak  Thermomix. Wielofunkcyjne urządzenie  kuchenne kupione na pokazie – inaczej mówią Multicooker czy Practicooker Salute . Urządzenie , Home expert, Multicooker, Elite Cook czy – jakie są o tym opinie i jak taki towar można zwrócić czyli odstąpić od umowy? Prakicooker z pokazu – instrukcja obsługi i użytkowania. Urządzenie do gotowania  Salute oraz Elite cook czy też  Multi cooker – jakie jest cena  OLX czy na Allegro? Jaki jest okres gwarancji oraz gdzie szukać numeru do Serwisu pogwarancyjnego?  Opinia – czy warto kupić Prakticooker Salute czy też inne – podobne urządzenie do gotowania? Jak zwrócić sprzęt Salute oraz odstąpić od umowy podpisanej np. na pokazie czy prezentacji? Prestige cook , Biocook, Comfort cook jak również Elite – jakie są opinie i numery telefonów do dystrybutorów?  

Wielofunkcyjny robot kuchenny zakupiony na prezentacji czyli Prakticoocer czy Multicoocer

Rynek sprzedaży bezpośredniej można w Polsce podzielić na  dwie kategorie – na firmy  mające markę i renomę jak również te, które na marce innych żerują. Wielofunkcyjny robot Practicooker przez niektórych nazywanym również Multicooker należy bez dwóch  zdań do tej drugiej kategorii. .
Jest to sprzęt kuchenny który niby gotuje, sieka, miesza, waży, smaży … 
kto wie, czy jeszcze sam na zakupy do sklepu nie chodzi.

Produkt ten wzorowany jest na sprzęcie – śmiało możemy powiedzieć – najwyższej jakości, jakim jest Thermomix.
Czy te sprzęty można jednak do siebie porównać ?

Opinie użytkowników o Prakticooker Salute

Nie do nas należy wystawianie oceny i opinii o urządzeniu Practicooker.
Warto jednak przytoczyć słowa jednej z konsumentek która wypowiedziała takie słowa:.

” Practicooker i Thermomix mają ze sobą tyle wspólnego co Maluch i Mercedes”

Joanna z Kielc

Dystrybucja

Ten wielofunkcyjny robot kuchenny znajduje się z w ofercie większości firm, sprzedających podczas pokazów czyli podczas prezentacji dla seniorów

Producent

Produkcją zajmuje się podobno firma Salute, o której więcej przeczytasz między na stronie
www.dajesiebie.com/salute-opinie

Gwarancja ​

Nie warto myśleć o tym co zrobić gdy się ten sprzęt zepsuje i gdzie wtedy trzeba będzie szukać pomocy.
Lepiej się modlić, by stało się to jak najpóźniej.

” Practicooker i Thermomix mają ze sobą tyle wspólnego co Maluch i Mercedes”

Joanna z Kielc

Firma Salute czyli jakie są opinie o "producencie"

O firmie Salute pisaliśmy już wcześniej, a informację o firmie, można przeczytać KLIKAJĄC TUTAJ

Pisaliśmy o nich, jako o producencie różnego rodzaju sprzętu, których produkty można kupić na wielu pokazach sprzedażowych.  Czyli na tak zwanych pokazach i  prezentacjach. W ofercie firmy znajdują się , między innymi :

  1. Maty masujące
  2. Maty wibracyjne
  3. Odkurzacze wodne
  4. Naczynia czyli garnki
  5. Roboty kuchenne

Serwis gwarancyjny urządzeń Prakticooker Salute

Z przykrością, lecz ze szczerością, musimy przyznać i podkreślić, iż bardzo wielu konsumentów w sprawie naprawy tego sprzętu – dzwoni do nas.  Szukają oni pomocy w naprawie, pytają o gwarancję, mówią o tym , że sprzęt miał być niezawodny a tymczasem zawiódł już po kilku  miesiącach (jak nie tygodniach).

Podkreślamy zatem, iż Fundacji Daje Siebie nie udało się ani uzyskać ani ustalić jakiegokolwiek numeru kontaktowego do autoryzowanego serwisu napraw tych urządzeń.

Jak zrezygnować z zakupionego podczas pokazu produktu typu Multicoocer, Prakticooker, Thermomix

Fundacja Daje Siebie – na stronie której jesteś – może Ci pomóc w wycofaniu się z podpisanej na prezentacji umowy.
Takich spraw mamy na swoim koncie naprawdę setki więc … wiemy co i jak należy zrobić.

01 Regulamin

czytaj uważnie

Jesteśmy dla Ciebie i to w Twoim interesie jest wycofanie się z zawartej umowy. Abyś wiedział na co możesz liczyć, w czym i jak Ci pomożemy – w pierwszej kolejności przeczytaj nasz regulamin.

02 Zgłoszenie

uzupełnij

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się Twojej sprawie, musimy znać kilka podstawowych faktów. A żeby je poznać – odpowiedz na kilka ważnych dla nas pytań – niezobowiązująco.

03 Odpowiedź

daj nam moment

Po uzupełnieniu formularza daj nam czas na odpowiedź. Maksymalnie jeden dzień roboczy. W tym czasie zachęcamy do wyrażenia opinie o  firmie na pokazie którym byłeś obecny.

Robot wielofunkcyjny do gotowania Prakticooker Multicoocer Salute czyli jaka jest cena?

Produkt marki Salute – jak już wspomniano wcześnije – można kupić niemal na każdej prezentacji. I to bez względu na to, jaka firma takie spotkanie organizuje.  Salute stworzyła bowiem pseudo markę, której produkty znane są głównie (albo wręcz wyłącznie ) właśnie z takich spotkań.

Jaka jest cena urządzenia Practicooker?
Poniżej zobaczysz zdjęcie – ze strony „producenta” oraz znalezione na innym portalu.
Pragniemy zauważyć iż to jest jeden i ten sam sprzęt !!!

Nic dodać - nic ująć !!!

Nic dodać nic ująć ... ani najlepiej nic nie kupować !!!

Teraz pora na wasze opinie i wrażenia związane zarówno z tym sprzętem jak i z pokazem na którym ten produkt był prezentowany.
Opinie – prosimy umieszczać na samym dole tej podstrony.

Podobne i powiązane

3
Dodaj komentarz

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
LaskoBeti

Pewna firma która miała prezentacje u nas w mieście, tak zachwalała sprzęt – że postanowiliśmy go kupić. Strasznie wielki błąd ponieważ po kilku dniach a w zasadzie przy drugim użyciu sprzęt się po prostu zepsuł. Miał być taki niezawodny, taki genialny , taki świetny a tu się okazało że to jedno wielkie nic nie warte G… Ten cały robot Practikoocer to pieniądz w błoto wyrzucony i odradzać będę wszystkim !!

Ania

Moi rodzice zakupili to cudowne urządzenie na pokazie. Niewiele wysiłku kosztowało znalezienie identycznego w sieci marketów, który od pokazanego powyżej różnił się tym, że nie miał naklejki ze stosowną nazwą. Za tę nazwę przepłaca się 10-cio krotnie, ale jak mówi dystrybutor modelu „uwaga na podróbki” 🙂

Barbara

Na pokazie kupiłam taki sprzęt, wierząc że dam córce doskonały prezent. Ostatnio przymierzała się do zakupu Thermomixa więc myślałam że kupując jej coś niemal identycznego w dużo niższej cenie zrobie niezły interes. Zamiast niezłego interesu wpadłam jak śliwka w kompot!!! To nie jest nawet porównywalne do thermomixa którego mam osobiście od lat i który potrafi cuda. Ten cały Practicooker to tandetna imitacja i typowa chińska podróbka !!! Nawet instrukcji obsługi nie ma !!! A wykonanie woła o pomstę do nieba