Produkty z nowym logo firmy która należy do... nikogo

Opinie o Valenti Torinto czyli maty masujące, odkurzacze i garnki "niewiadomego" pochodzenia z pokazu

Firma Valenti Torinto czyli nowa „marka” którą można spotkać na pokazach/prezentacjach. Wiele firma sprzedaje urządzenia i sprzęt z tym logo – lecz nie wiadomo kto jest ich producentem. Kto jest importerem mat masujących Valenti Torinto czyli firmy o włoskiej nazwie których produkcja odbywa się na dalekim wschodzie? Serwis gwarancyjny i naprawa zepsutego urządzenia do masażu Valenti Torinto. Garnki czyli inaczej mówiąc naczynia a’la Zepter zakupione na pokazie – jak zwrócić tandetny towar i odstąpić od umowy kupna sprzedaży? Ile warte są produkty kupione na pokazie takie jak naczynia , garnki, odkurzacze , materacye wibracyjne czy też maty do masażu.
Oszustwa na pokazach czyli jak zwrócic towar zakupiony poza lokalem przedsiębiorstwa? Naciąganie na zakup garnków, masażerów czy odkurzaczy – jak walczyć z nieuczciwymi firmami organizującymi prezentacje? Odkurzacz bezworkowy Valenti Torinto oraz garnki w prezencie do kupionej maty masującej lub wibracyjnej.
Valenti torinto opinie

Valenti Torinto

Niby włoska - lecz my wiemy, że chińska.

Firma, marka, towar, produkt - co to takiego?

Valenti Torinto
czyli nowe produkty - typowo na pokaz

Obserwatorzy trendów i zwyczajów, które goszczą na pokazach / prezentacjach – mogli się tego spodziewać !!!
POJAWIŁA SIĘ NOWA LINIA PRODUKTÓW o dźwięcznie brzmiącej nazwie – nasuwającej na myśl słoneczną  Italię – które de facto z Włochami ma tyle wspólnego, co mój dziadek z Wietnamem.
Z logo Valenti Torinto uczestnicy spotkań sprzedażowych zaczną obserwować  maty masujące, odkurzacze, naczynia (czytaj garnki) – w skrócie – to co zwykle, pod nową nazwą.

UWAGA - KONSUMENCIE

Firma Valenti Torinto - nie istnieje

W oficjalnym wykazie przedsiębiorców - brak wzmianki o takiej firmie

„Firma” twierdzi , że jest producentem dóbr luksusowych.
Twierdzą też, że wchodzą na Polski rynek.
Wmawiają, że są w kontakcie … z prestiżowymi zagranicznymi firmami.

Na ich stronie czytamy:
Zawsze chcieliśmy być postrzegani jako firma (…)
– Zawsze, czyli od kiedy?

– Gdzie jest siedziba, gdzie są biura, gdzie produkcja i dlaczego ani słowa nie ma na ten temat na ich stronie www?


Nasi specjaliści dbają o to, aby sprzęty które produkujemy korzystały z najnowszych technologii.
A gdzie Ci specjaliście pracują?
– Czy i jaki wpływ Ci specjaliści mają, na produkt finalny – nie mówiąc tylko o umieszczeniu logo ?

UWAGA !!!

Informacje na temat firmy VALENTI TORINTO będą na bieżąco uzupełniane.
Jest to bowiem nowa „marka” której wciąż bacznie się przyglądamy !!!

Zachęcamy jednak czytelników naszych stron, do wyrażania i pisania OPINII na temat firmy VALENTI TORINTO na dole tej strony – w komentarzach.

Byłeś na spotkaniu gdzie pokazywano ich produkty?
Co sygnowane logo tej „firmy”?
Jakie masz wrażenia?
Jakie odczucia?

Maty masujące

Valenti Torinto - opinie

Urządzenia masujące , maty do masażu, masażery - pierwsze produkty z logo Valenti Torinto

Maty masujące, czyli po prostu urządzenia do masażu – były to pierwsze produkty z nazwą Valenti Torinto ,
o istnieniu których się dowiedzieliśmy.
I to – uwaga – zanim pojawiły się w sprzedaży !!!

Zdjęcia umieszczone obok, pokazują trzy różne produkty
Sygnowane inną nazwą, inną marką.
Nie sposób jest jednak … dostrzec różnicy między nimi.

Dlaczego?
Ano dlatego , że wszystkie pochodzą … z tej samej fabryki !!!
Z fabryki która znajduje się … no na pewno nie na zachód od Polski.
Nie we Włoszech – co mylnie może sugerować nazwa.

Otóż fabryka ta znajduje sie … zupełnie w drugą stronę – na wschód.
I to na Dalekim Wschodzie – tak dalekim jak …  Chiny

Produkty Valenti Torinto

Garnki / naczynia, odkurzacze, wyciskarki

Czy to nie jest Sztucznie wykreowana marka - czyli firma typowo na pokaz ?

Mówmy otwarcie.  Szczerze i konkretnie.

NIE CHCEMY WYRAŻAĆ WŁASNYCH OPINII O SPRZĘTACH I TOWARACH VALENTI TORINTO.

Nie mamy ich. nie sprawdzaliśmy. Nie testowaliśmy. Nie używaliśmy

Czy są dobre czy nie? Czy warte swojej ceny czy też nie? NIE WIEMY !

Wyrażenie opinii należy bowiem nie do nas – a do Was, Konsumenci.

Naszym celem i zadaniem jest pokazanie Wam pewnych … informacji, faktów, ciekawostek,
Znając jednak branże, mamy nieodparte wrażenie że Valenti Torinto to … coś na wzór innych , znanych nam spraw, firm, marek, zwał jak zwał.

Fabryka Valenti Torinto

Dokumentacja fotograficzna bezpośrednio z fabryki

Fundacja Daje siebie - zawstydzamy UOKiK i inne urzędy - demaskujemy i pokazujemy prawdę

Nasza Fundacja NIE DOSTAJE WSPARCIA UOKIK
Nie mamy takiej władzy i możliwości
– jak Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Nie działamy na taką skalę.
Nie mamy takich „pleców” jak UOKiK
Nie mamy armii prawników i pracowników
Ale mamy zapał i chęć.

Mamy – w rok działalności Fundacji – swoich informatorów W CHIŃSKIEJ FABRYCE
A WY ?

Powiązane produkty i firmy które mogą Cie zainteresować

15
Dodaj komentarz

13 Wątki komentarza
2 Odpowiedzi wątku
2 Obserwujący
 
Hottest comment thread
14 Comment authors
  Subscybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Aniela

Witam, Otrzymałam telefoniczne zaproszenie na pokaz nowej Firmy, która zajmuje się dystrybucją sprzętu AGD i zapewniona zostałam (też telefonicznie), że w zamian za poświęcony czas otrzymam bez ż a d n y c h z o b o w i ą z a ń do wyboru prezent. Miałam do wyboru: robot wielofunkcyjny, odkurzacz Roomba, lub 7-mio dniowy pobyt w Karpaczu wraz z osobą towarzyszącą. Zaproszenie zostało jeszcze ponowione w przeddzień… Czytaj więcej »

Wioletta

Witam wszystkich, Z dużą dozą nieufności skorzystaliśmy z zaproszenia na pokaz, który odbył się we Wrocławiu w restauracji Sukiennice 7 w dniu 01-12-2019r., skusił nas smartphone, który mieliśmy otrzymać w prezencie za samo przyjście i jak to powiedziano – rozreklamowanie produktów. Zaskoczyły mnie totalnie ceny, które wskazywano za prezentowane produkty: masażer 12999 zł, (w Internecie za 750zł) , mniejszy masażer 6999zł, litrowa butelka lanoliny 60zł (identyczna kupiłam przez Allegro za… Czytaj więcej »

Ewa

Otrzymałam telefoniczne (przedstawiono się jako Magdalena Czerwińska) zaproszenie na pokaz VT i zapewniona zostałam (też telefonicznie), że wygrałam bez ż a d n y c h z o b o w i ą z a ń ciśnieniowy expres (cappuccino, latte, spieniacz do mleka itd,). Zaproszenie ( i wygrana) zostało jeszcze ponowione/potwierdzone po kilku dniach. Bardzo nalegano abym przyszła z mężem ponieważ karton z prezentem jest duży i dosyć ciężki. Pokaz… Czytaj więcej »

Bożena

Szkoda, że na tej stronie w temacie Valenti Torinto nie ma informacji, że jednym ze sprzedających jest firma Kiddy Island. W artkule o nich jest wymieniona marka Valenti Torinto, a tutaj nie. Chciałam sprostować – firma, do której wysłałam zwrot faktycznie może z tym nie mieć nic wspólnego, prawodobnie od tamtej firmy babcia też coś kupiła i pomieszała dokumentację… Przepraszam, proszę administratorów o moderację mojego komentarza i skasowanie nazw tych… Czytaj więcej »

Bożena

Naciągacze i oszusty Jak zwykle zwiedli moją 82-letnię babcię na zakup „masażera”. Babcia mówi, że miał kosztować 600 zł. No ale w pudełku nie było ani rachunku, ani niczego, tylko karta gwarancyjna Valenti Torinto z certyfikatem i formularz odstąpienia od umowy do Studio Moderna. Prosiłam babcię, by poszukała rachunku i zwrócimy ten niepotrzebny jej masażer, którego nie potrafi nawet włączyć, a poza tym jest dla niej za ciężki. Jak zwrócić… Czytaj więcej »

Małgorzata

Pani,która dzwoniła telemarketerka zapewniala,że to nowe otwarcie sieci media ekspert o reklama produktów,,podpisze gwarancję i ok .godz.spotkanie w celu zapoznania się z asortymentem sieci.Powiedziala nawet jak wygląda ekspres z dwoma filiżankami,była bardzo wiarygodnala,kit ,kit,i kit , emeryci i renciści opanujcie sie!!!!Stać was ma przepłacanie za firmę,która nie istnieje!!??!Trzykrotność waszych dochodów?

Małgorzata

Witam,też byłam dzisiaj z mężem na takim pokazie,mąż się za bardzo odzywał i został uciszony,że nie może już brać udziału w losowaniu nagród.Porazka.Bylismy obserwowani,bo za dużo grzebalismy w internecie pod kątem sprawdzania produktów i cen.Pani krążyła za moimi plecami jak widziała,że ja coś szukam.Zostalismy poproszeni do stolika,ale nie wykazywalismy zainteresowania w wypełnianiu ankiety zadowolenia,ale szybko nas odstawiono na miejsce.Za to dziadkowie pary podziwialiśmy jak wyciągają dowody osobiste i podpisywali umowy.Ludzie… Czytaj więcej »

nie przychodzić

w czwartek w Warszawie w restauracji przy kinie Komedia też nie doczekałam sie końca , jak zostałam zaproszona do stolika prezentera( z boku pod ścianą) zapytano mnie co najbardziej mnie interesuje, powiedziałam ze piekarnik . Pan zaroponował cene 5 tys po czym opuścił na 2800 ja zaproponowałam 1500 i zostałam natychmiast wyproszona Po czym mój mąż jeszcze cofnął sie po …uwaga….zgodnie z zapowiedzią telemarketera … CIŚNIENIOWY EXPRES DO KAWY ,… Czytaj więcej »

alek

Wczoraj „diamenciki” czyli valentino z turynu z „nowym” piliphiakiem i pozostałymi matami, mikserami i odkurzaczami byli w Bielsku. Też zgonili dziadków na salę konferencyjną i wpychali im wszystko j.w. Nie ukrywam, że i mnie zaprosili za pośrednictwem pani z telemarketingu (która jak dzwoni to używa numerów z całej Polski.. kierunkowy: 17, 61, 57 itp). I nie pomoże zablokowanie numerów, bo ciągle pojawiają się nowe. Ale wracając do samego spotkania.. Przyznaję… Czytaj więcej »

Jolanta

W dniu 14.11.2019 byłam z córką na pokazie w Wodzisławiu Śląskim w Domu Weselnym ” Leśniczówka”. Miła Pani po pierwszej części pokazu poprosiła nas o opinie na temat produktów i po uzyskaniu informacji w jaki sposób w firmie są załatwiane reklamacje – miesiąc oczekiwania na naprawę sprzętu po trzech tygodniach użytkowania bez słowa wyjaśnienia – to Pani uznała nas za persona non grata i zaproponowała wręczenie upominku . W rozmowie… Czytaj więcej »

Agnieszka

W dniu 17.11.2019 dostaliśmy zaproszenie na pokaz w Kołobrzegu do Hotelu Bałtyk. Po przyjściu poproszono nas o weryfikację swoich danych osobowych oraz numeru telefonu. Wręczono kartkę na losowanie. Zajęliśmy miejsce i zaczęliśmy rozglądać się po sali. Były tam maty masujące, garnki, odkurzacz piorący, ekspres do kawy. Wpisałam nazwę maty masującej w internecie. Wyszukało cenę oraz producenta. Później wpisałam nazwę garnków i natrafiłam na waszą stronę. W tym momencie miał rozpocząć… Czytaj więcej »

Elżbieta

W dniu dzisiejszym tj. 10.11.2019 byliśmy z mężem na pokazie sprzętu AGD firmy która ma wejść na rynek po nowym roku. Pokaz odbył się w hotelu Royal w Warszawie. Niestety po 50 minutach dla nas zakończył się pokaz. Poproszono żebyśmy wzięli swoje ubrania, dostaliśmy prezent (urządzenie do parzenia kawy na gazie) i pożegnano nas. Byliśmy zaskoczeni. Nie mieliśmy okazji posłuchać o prezentowanych innych urządzeniach, a widzieliśmy że są wystawione. A… Czytaj więcej »

Waldek

Taaaaa … Valenti Torinto – na pokazie na jakim byłem mówili że to są garnki te same co Filipiak ale pod nową marką. Niby włoskiej produkcji ale coś mnie tknęło i zacząłem szukać w internecie informacji o tej firmie i nigdzie nie ma o nich ani słowa. Niby Valenti Torinto to ogromna międzynarodowa firma – taaaa …. szkoda , żę ani słowa nigdzie na zagranicznych stronach www nie ma ani… Czytaj więcej »