Nie bądź frajer - na prezentacyjny bajer

Salute Polska czyli opinie o matach masujących, robotach kuchennych i garnkach

Mówiąc w skrócie przeczytasz tu o firmie Salute,  opinie konsumentów oraz o sprzedawanych produktach. Urządzenia do masażu,  maty masujące jak również  pas barkowy marki Salut. Sprzęt firmy kupiony na pokazie ma zawyżone ceny a jakie są ceny OLX oraz na Allegro? Poduszka nefrytowa do masowania – gwarancja i serwis, w skrócie co robić gdy się zepsuje – kontakt. Salute naprawa jak gdzie się zgłosić gdy sprzęt ma gwarancję? . Masaż shiatsu, Pas Barkowy Tappy Limited Edition krótko mówiąc – opinie  i wrażenia o dotyczące Salute Mata Wibrasense X.
Masażer sensoryczny czyli innymi słowy materac wibracyjny. Neck 3D jak też Wyciskarka Salute G8BA, poza tym  Odkurzacz Comodo V8.
innymi słowy Prakticooker ,  Multicooker to po prostu wielofunkcyjny robot kucheny.  Odstąpienie od umowy i zwrot towaru do sprzedawcy – gdzie konsument może szukać pomocy ?  Urządzenia Salute  gwarancja, awaryjność, serwis czyli co zrobić gdy się zepsuło? Naczynia Silver Gold Opinie tudzież garnki z pokazu. Fundacja Daje Siebie pomaga w przypadku chęci rezygnacji z podpisanej na prezentacji umowy.

Firma "na pokaz" czyli opinie o Salute

Na rynku polskim istnieje wiele firm, sprzedających poza swoim lokalem czyli organizujące tak zwane prezentacje
Spółki te, które zarabiają na sprzedaży swoich wyrobów podczas pokazów – czyli w wynajętych na czas spotkania salach – na przykład w restauracjach, hotelach, domach kultury itd.
Niektóre firmy szybko powstają po to by … szybko zniknąć.
Nieokreślona jest chyba ilość firm, które w mniejszym lub większym stopniu koncentrują się na  takiej własnie sprzedaży – sprzedaży  bezpośredniej.
Jednak – tak jak ciężko zliczyć wszystkie byłe i obecne firmy, tak dużo łatwiej jest określić sprzedawane na wszelkich pokazach PRODUKTY i TOWARY.
W zależności od trendów i “mody” zmienia się też asortyment tych firm.
I tu właśnie pojawia się firma Salute.

Towary i produkty Salute - Opinie

Firma, swoim logo sygnuje kilkanaście różnych sprzętów np. maty masujące, materace wibracyjne, garnki, wyciskarki czy też roboty kuchenne.
Na różnych pokazach, podczas których prezentowane są ich towary, często można usłyszeć że Salute – jako producent wyrobów jest SPONSOREM całego spotkania.
Łatwo wyroby tej firmy odszukać w internecie jednakże dużo trudniej jest znaleźć chociażby jedną ich fabrykę!!!
I tu pojawią się pierwsze pytanie i wątpliwości…

Czy to jest producent?

Czy firma sama produkuje swoje sprzęty, czy w rzeczywistości tylko umieszcza logo Salute na innych towarach sprowadzanych kontenerami z … z zagranicy.

Tworzą i projektują?

Aby móc nazywać się producentem wypadałoby mieć jakiś udział w procesie tworzenia i produkcji. Obawiamy się jednak, że firma Salute Poland  ma taki sam wpływ na zaprojektowanie i stworzenie któregokolwiek ze swoich  wyrobów, jak nasza Fundacja na rozmnażanie mrówek faraonek w Europie wschodniej.

Gdzie można kupić?

Jaki jest kanał dystrybucji ich wyrobów – czy tylko na pokazie sprzedażowym czy również w marketach i sklepach?
No odpowiedź nasuwa się sama lecz dla pewności powiemy – tylko przez sprzedaż bezpośrednią poza lokalem przedsiębiorstwa.

Dystrybutorzy Salute

Chyba nie sposób wymienić  firm, które zajmują się sprzedażą poza lokalem przedsiębiorstwa. Czyli organizatorzy spotkań tzw. pokazów czy też prezentacji.

Strona www

www.salute-poland.pl

Serwis gwarancyjny

Niestety ale jak czytamy na stronie” pseudo producenta” w sprawie gwarancji ten odsyła do dystrybutorów.  I tak w kółko.

Gdyby było tak, że ...

Wyobraźmy sobie, jako przykład, że w Polsce jest 20 firm organizujących pokazy
(to przykład – nie fakty)


Każda firma sprzedaje w podobny sposób i podobny produkt – jednak każdy ma inną nazwę.

Czy w konsekwencji, potencjalny konsument jest wstanie zapamiętać wszystkie nazwy sprzedawców i pokazywanych towarów?
NIE !!!

W takim razie przyjmijmy inny scenariusz pokazu ...

Jak już wiadomo, jest wiele różnych firm, które organizują pokazy dla seniorów.
Na każdej takiej prezentacji pokazywane są produkty sygnowane tą samą nazwą – np. Salute.
Czy z biegiem czasu, ten zabieg marketingowy, może przełożyć się na wzrost popularności i rozpoznawalności marki ? 
TAK !!!

Produkty firmy Salute sprzedawane na pokazach dla emerytów

robot kuchenny Salute

Opinie o Prakticooker Salute czyli wielofunkcyjny robot kuchenny

Robot kuchenny który wzorowany jest na owianym sławą Thermomixie. Niby szatkuje, sieka, gotuje,niby ma być niezawodny, niezastąpiony, niesamowity. Jednak szczerze powiedziawszy z informacji jakie docierają do Fundacji, to z pełną odpowiedzialnością za pisane tu słowa, mozemy powiedzieć, że najbardziej niesamowite jest w nim … jego awaryjność i niemożliwość wręcz zrobienia najprostszych rzeczy. 

Wyciskarka Salute Opinie

Wyciskarka Salute G8BA - opinie

Tematyka spotkań pokazowych, jakie organizowane są poza lokalem przedsiębiorcy, dotyczy szeroko rozumianego ZDROWEGO ODŻYWIANIA. Nic więc dziwnego , że oprócz cudownych garnków można  kupić inne – lecz “równie cudowne” gadżety. Wśród nich znajdziemy między innymi Wyciskarkę wolnoobrotową Salute G8BA. 
Aby mieć ją w domu i móc szykować sobie pyszne soki należy z portfela wyciągnąć (jak czytamy na stronie salute.pl) 

mata wibracyjna Salute

Vibrasense X czyli mata wibracyjna / sensoryczna - opinie

Klasyczne maty masujące już znudziły się polakom, zbyt wiele razy je widzieli i zbyt wielu posiada. Dlatego na rynku pojawiły się maty (a może raczej prześcieradła?) wibracyjne czy też inaczej mówiąc sensoryczne. Więcej piszemy o nich na oddzielnej podstronie. Co dziwne – nie wiadomo z jakiej przyczyny (poza zarobkiem sprzedawcy) maty takie kosztują kosmicznie wielkie pieniądze. De facto nie ma w nich przecież nic takiego, co mogłoby podnieść cenę aż do kwoty … pięciocyfrowej. 

Odkurzacz bezprzewodowy Comodo Opinie

Odkurzacz Comodo V8 Salute Opinie

Nie mogło wśród asortymentu Salute zabraknąć odkurzacza. W odróżnieniu od “standardoych” ofert, Salute nie importuje odkurzaczy wodnych, które bądź co bądź, nie do każdego mieszkania się nadają, ze względu na gabaryty. Dlatego Salute oferuje lekki , prosty, mały łatwy w montażu i demontażu odkurzacz, idealny do małego mieszkania, kawalerki, garażu i piwnicy. 

Wyciskarki Salute czyli Cena Polska kontra reszta świata

wyciskarka salute opinie i cenawyciskarka salute cena

Mata wibracyjnaSalute Vibrasense X cena -w Polsce i poza granicami kraju

mata wibracyjna salute cenaVibrasense Salute cena

Cena odkurzacza Comodo V8 w Polsce i w kraju producenta - Chiny

odkurzacz bezprzewodowy cenaodkurzacz salute cena

Czujesz się oszukany na pokazie? Chcesz zrezygnować z zakupionego towaru Salute?

Zwrot towaru i pomoc w odstąpieniu od umowy - dla nas to codzienność

01 REGULAMIN

Jesteśmy dla Ciebie i to w Twoim interesie jest wycofanie się z zawartej umowy. Abyś wiedział na co możesz liczyć, w czym i jak Ci pomożemy – w pierwszej kolejności przeczytaj nasz regulamin.

02 ZGŁOSZENIE

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się Twojej sprawie, musimy znać kilka podstawowych faktów. A żeby je poznać – odpowiedz na kilka ważnych dla nas pytań – niezobowiązująco.

03 ODPOWIEDŹ

Po uzupełnieniu formularza daj nam czas na odpowiedź. Maksymalnie jeden dzień roboczy. W tym czasie zachęcamy do wyrażenia opinie o  firmie na pokazie którym byłeś obecny.

Podobne i powiązane

32 Wątki w komentarzach
4 Odpowiedzi na wątek
3 Ludzie
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy wątek komentarza
  Subscrybuj  
Powiadom o
Walenty

21.01.2020. Lubań. Przed chwilą wróciłem wraz z żoną z prezentacji produktów firmy Salute, Prezentację produktów oceniam jako nie odbiegającą od normy, czyli dużo lania wody i naciąganie publiczności na zakupy po bardzo zawyżonych cenach prezentowanych artykułów , Nie byliśmy z żoną zainteresowani zakupem pomimo mocnego nagabywania prezentera. więc dostąpiliśmy szczęścia wylosowania vouchera na dwutygodniowe wczasy dla dwóch osób i złotej karty na zakupy wraz z zaproszeniem na imprezę firmy Salute, Ale nam nie odpuszczono warunkiem wykorzystania w/w fantów było dokonanie zakupów na tej prezentacji i to na dość wysokie kwoty.Nadal nie byliśmy zainteresowani zakupami więc nas wyproszono za drzwi zabierając wylosowane fanty i nie przekazując obiecanych za udział w prezentacji nagród .Ocenę pozostawiam szefom firmy, oraz wszystkim czytającym

Ewa

W dniu 09.01.2020 r braliśmy udział w “akcji reklamowej” w Warszawie w Domu Bankietowym Prosper.Zgodnie z tym co powiedziała Pani przez telefon, miała być to akcja reklamowa w związku z dziesięcioleciem firmy,która nie wydaje pieniędzy na reklamę w telewizji, tylko zaprasza wybrane osoby i wręcza im cenne przedmioty za udział w tej akcji .O naiwności ludzka!!! Był to normalny pokaz z naciąganiem na maty relaksujące, pościel i inny badziew za duże pieniądze. Ceny zawyżone kilkakrotnie .Sama dałam się nabrać na lanolinę w okazyjnej cenie 40 zł.W domu sprawdziłam w internecie i …cena za ten sam produkt 5,90 zł. A 8 osób nabyło ten wyrób. Łatwo obliczyć ile na czysto zarobił ten młody oszust. No cóż tylko siebie mogę winić za moją naiwność. Oczywiście podczas pokazu losowano super prezenty dla 4… Czytaj więcej »

Ewa

Oszuści nic więcej. 3 grudnia pokaz w Morągu hotel Elektor. Miła pani do momentu aż odmówiliśmy zakupu towaru. Na pytanie gdzie jest obiecany dla każdej pary notebook za obecność na pokazie. Oczywiście z uśmiechem stwierdziła, że prześlą kurierem na drugi dzień. Jedno wielkie oszustwo!!!! Ciekawa jestem czy właściciel firmy wie jaką antyreklamę młodzi ludzie tworzą. Długo tak nie będą nabierać ludzi. Wstyd!

Jerzy

11,12.2019 prezentacja w Gnieżnie restauracja Europejska Obiecali każdej parze netbooki po pokazie. wielka ściema ,pani zapisała nazwiska adres i okazało się że jutro będą dostarczone do domu.Wielkie oszustwo wiem że nikt nic nie przywiezie.Nabrali kilku na losy za które musieli zapłacić.Oszuści tak jak już ktoś pisał trzech młodych facetów i jedna młoda pani pożal się boże specjalistka od kręgosłupa Nie pisałem chodzi o firme SALUTE

Hanna

Byłam wczoraj w Bydgoszczy w hotelu Brda na pokazie firmy Salutem.Mielismy otrzymać netbook na miejscu.W chwili kiedy nie daliśmy się namówić na kupno pani poprosiła abyśmy wyszli na korytarz po odbiór netbooka.Nagle stwierdziła że go nam jutro przywiozą do domu.Oczywiscue nie dostarczono go nam.Wielkie oszustwo.Wstyd dla firmy.Czy właściciele tej firmy o tym wiedzą?Tacy młodzi ludzie oszukują starsze osoby.Żal mi was i wstyd mi za was

Danuta

Witam też jestem poszkodowana przez tą firmę czy mogę prosić o pomoc by wycofać się z umowy i zwrócić sprzęt proszę o kontakt z kimś kto mógł mi pomóc pozdrawiam Danuta proszę o wysłanie wiadomości na Messenger Danuta Książek

Krzysztof

Witam, czy ktoś korzystał z pomocy fundacji i jak się zakończyła spraw no i jak to długo trwało?

Jan

Niestety przy zaproszeniu nikt nigdy nie podaje nazw tych firm , więc nie daje się tego sprawdzić . Co do prezentów za uczestniczenie w pokazie to powinny być za to kary jak za oszustwa , może wtedy takie firmy by tego nie robiły . Po zakupie i tak nie da się sprawdzić jakości i wytrzymałości produktów a za kilka miesięcy góra lat tej fimy na rynku może już w cale nie być i szukaj wiatru w polu .

Jolanta

Komentarz:
Byłam na pokazie tydzień temu , Też jestem podobnego zdania, Proszę o wsparcie w zwrocie produktów, Wypróbowałam sokowyciskarkę – to prawdziwa porażka. rozmawiałam z przedstawicielem który podpisywał z nami umowę, stwierdził że może ta akurat jest wadliwa -uszkodzona w transporcie , ale i tak jeśli już używałam to nie mogę jej zwrócić. to co z umową gwarancyjną , jeśli posiadają takową to sobie wymienią na nową bo ta przecieka w czasie wyciskania buraczków a w soku znajduje się pokruszone warzywa – taki efekt to mogę otrzymać z mojego miksera.
Podał by mi pan kontakt do osoby która pomogła panu odwołać całą umowę mam jeszcze tydzień aby skorzystać z przysługujących mi 14 dni na rezygnację . w jaki sposób to przrebiega ?

Wiktor

Byłem dzisiaj na spotkaniu w Świdnicy na ul.Czestowskiej 1 w hotelu pod Wierzbą. Miał być prezent w postaci cisniowego ekspresu do kawy. Gdy wchodziłem z prezntacj wcześniej by zdarzyć na autobus, i na wstępie poinformował że osba towarzysząca nie mogła być ze mną to jako prezent wręczono mi komplet klucz. I tak jak już ktoś wcześniej napisał prezentacja ładna. A co do prezentów wielkie oszustwo. I nie polecam

Elżbieta

Byłam wczoraj na pokazie w Katowicach w hotelu przy ulicy Opolskiej 22. Według Pana który zapraszał na spotkanie jako Rafał Żelazny ma być to spotkanie reklamowe z prezentami (laptop 17 cali) . Rzeczywistość okazała się zupełnie inna bo była to perfidna sprzedaż badziewia.
Pani Kasia prowadząca pokaz robiła ludziom wodę z móżgu tak , że zachwyceni nawet klaskali. Dziwię się , że tyle ludzi dało się nabrać i podpisać umowę kupna na raty. Towar wart ok. 1500 zł był oferowany po promocyjnej cenie 7600 zl . Po ok 3 godzinach przenośny DVD oczywiście niekompletny , używany nie działający. Straciłam czas i 12 zł za parking.

Beata

Dzisiaj z mężem byłam we Włocławku na prezentacji wyrobów firmy Salute. Przy okazji miałam w prezencie otrzymać notebook. Otrzymałam przenośne dvd do tego całkowicie niesprawny złom. Czy tak traktuje się klientów? Do tego starszych ludzi? Byłam na kilku prezentacjach tej firmy. Za każdym razem obiecanki o fajnych prezentach okazywały się fałszywe. Produkty może i fajne, ale za takie pieniądze nie warto.

Kilka słów jeszcze dodam ku przestrodze zwłaszcza mieszkańców Włocławka. Na prezentacji w restauracji Impresja z dnia 14.11.2019 r. z godz. 14:00 było czworo prezenterów. Trzech mężczyzn i kobieta. Główny prelegent z Torunia. Kobieta wspominała coś o Łodzi. Zbieranina ludzi naciagajacych na wszystko. Przestrzegam wszystkich przed prezentacjami w tym hotelu.