Nie bądź frajer - na prezentacyjny bajer

Salute Polska czyli opinie o matach masujących, robotach kuchennych i garnkach

Mówiąc w skrócie przeczytasz tu o firmie Salute,  opinie konsumentów oraz o sprzedawanych produktach. Urządzenia do masażu,  maty masujące jak również  pas barkowy marki Salut. Sprzęt firmy kupiony na pokazie ma zawyżone ceny a jakie są ceny OLX oraz na Allegro? Poduszka nefrytowa do masowania – gwarancja i serwis, w skrócie co robić gdy się zepsuje – kontakt. Salute naprawa jak gdzie się zgłosić gdy sprzęt ma gwarancję? . Masaż shiatsu, Pas Barkowy Tappy Limited Edition krótko mówiąc – opinie  i wrażenia o dotyczące Salute Mata Wibrasense X.
Masażer sensoryczny czyli innymi słowy materac wibracyjny. Neck 3D jak też Wyciskarka Salute G8BA, poza tym  Odkurzacz Comodo V8. Practicooker innymi słowy Multicooker to po prostu wielofunkcyjny robot kucheny.  Odstąpienie od umowy i zwrot towaru do sprzedawcy – gdzie konsument może szukać pomocy ?  Urządzenia Salute  gwarancja, awaryjność, serwis czyli co zrobić gdy się zepsuło? Naczynia Silver Gold Opinie tudzież garnki z pokazu. Fundacja Daje Siebie pomaga w przypadku chęci rezygnacji z podpisanej na prezentacji umowy.

Firma "na pokaz" czyli opinie o Salute

Na rynku polskim istnieje wiele firm, sprzedające poza swoim lokalem czyli organizujące tak zwane prezentacje
Spółki te, które zarabiają na sprzedaży swoich wyrobów podczas pokazów – czyli w wynajętych na czas spotkania salach – na przykład w restauracjach, hotelach, domach kultury itd.
Niektóre firmy szybko powstają po to by … szybko zniknąć. Nieokreślona chyba jest ilość firm, które w mniejszym lub większym stopniu koncentrowały się na sprzedaży bezpośredniej.
Jednak – tak jak ciężko zliczyć wszystkie byłe i obecne firmy, tak dużo łatwiej jest określić sprzedawane na wszelkich pokazach PRODUKTY i TOWARY.
W zależności od trendów i „mody” zmienia się też asortyment tych firm.
I tu właśnie pojawia się firma Salute.

Towary i produkty Salute - Opinie

Firma, swoim logo sygnuje kilkanaście różnych sprzętów np. maty masujące, materace wibracyjne, garnki, wyciskarki czy też roboty kuchenne.
Na różnych pokazach, podczas których prezentowane są ich towary, często można usłyszeć że Salute – jako producent wyrobów jest SPONSOREM całego spotkania.
Łatwo wyrobytej firmy odszukać w internecie jednakże dużo trudniej jest znaleźć chociażby jedną ich fabrykę!!!
I tu pojawią się pierwsze pytanie i wątpliwości…

Czy to jest producent?

Czy firma sama produkuje swoje sprzęty, czy w rzeczywistości tylko umieszcza logo Salute na innych towarach sprowadzanych kontenerami z … z zagranicy.

Tworzą i projektują?

Aby móc nazywać się producentem wypadałoby mieć jakiś udział w procesie tworzenia i produkcji. Obawiamy się jednak, że firma Salute Poland  ma taki sam wpływ na zaprojektowanie i stworzenie któregokolwiek ze swoich  wyrobów, jak nasza Fundacja na rozmnażanie mrówek faraonek w Europie wschodniej.

Gdzie można kupić?

Jaki jest kanał dystrybucji ich wyrobów – czy tylko na pokazie sprzedażowym czy również w marketach i sklepach?
No odpowiedź nasuwa się sama lecz dla pewności powiemy – tylko przez sprzedaż bezpośrednią poza lokalem przedsiębiorstwa.

Dystrybutorzy Salute

Chyba nie sposób wymienić  firm, które zajmują się sprzedażą poza lokalem przedsiębiorstwa. Czyli organizatorzy spotkań tzw. pokazów czy też prezentacji

Strona www

www.salute-poland.pl

Serwis gwarancyjny

Niestety ale jak czytamy na stronie” pseudo producenta” w sprawie gwarancji ten odsyła do dystrybutorów.  I tak w kółko.

Gdyby było tak, że ...

Wyobraźmy sobie, jako przykład, że w Polsce jest 20 firm organizujących pokazy
(to przykład – nie fakty)
Każda firma sprzedaje w podobny sposób i podobny produkt – jednak każdy ma inną nazwę.
Czy w konsekwencji, potencjalny konsument jest wstanie zapamiętać wszystkie nazwy sprzedawców i pokazywanych towarów?
NIE !!!

W takim razie przyjmijmy inny scenariusz pokazu ...

Jak już wiadomo, jest wiele różnych firm, które organizują pokazy dla seniorów.
Na każdej takiej prezentacji pokazywane są produkty sygnowane tą samą nazwą – np. Salute.
Czy z biegiem czasu, ten zabieg marketingowy, może przełożyć się na wzrost popularności i rozpoznawalności marki ? 
TAK !!!

Produkty firmy Salute sprzedawane na pokazach dla emerytów

Prakticooker Salute

Opinie o Prakticooker Salute czyli wielofunkcyjny robot kuchenny

Robot kuchenny który wzorowany jest na owianym sławą Thermomixie. Niby szatkuje, sieka, gotuje,niby ma być niezawodny, niezastąpiony, niesamowity. Jednak szczerze powiedziawszy z informacji jakie docierają do Fundacji, to z pełną odpowiedzialnością za pisane tu słowa, mozemy powiedzieć, że najbardziej niesamowite jest w nim … jego awaryjność i niemożliwość wręcz zrobienia najprostszych rzeczy. Cena – bagatela 5990zł

Wyciskarka Salute Opinie

Wyciskarka Salute G8BA - opinie

Tematyka spotkań pokazowych, jakie organizowane są poza lokalem przedsiębiorcy, dotyczy szeroko rozumianego ZDROWEGO ODŻYWIANIA. Nic więc dziwnego , że oprócz cudownych garnków można  kupić inne – lecz „równie cudowne” gadżety. Wśród nich znajdziemy między innymi Wyciskarkę wolnoobrotową Salute G8BA. 
Aby mieć ją w domu i móc szykować sobie pyszne soki należy z portfela wyciągnąć (jak czytamy na stronie salute.pl)  jedyne … 3990zł

Mata vibrasense Salute

Vibrasense X czyli mata wibracyjna / sensoryczna - opinie

Klasyczne maty masujące już znudziły się polakom, zbyt wiele razy je widzieli i zbyt wielu posiada. Dlatego na rynku pojawiły się maty (a może raczej prześcieradła?) wibracyjne czy też inaczej mówiąc sensoryczne. Więcej piszemy o nich na oddzielnej podstronie. Co dziwne – nie wiadomo z jakiej przyczyny (poza zarobkiem sprzedawcy) maty takie kosztują kosmicznie wielkie pieniądze. De facto nie ma w nich przecież nic takiego, co mogłoby podnieść cenę aż do kwoty … 10’900 zł

Odkurzacz salute comodo v8 opinie

Odkurzacz Comodo V8 Salute Opinie

Nie mogło wśród asortymentu Salute zabraknąć odkurzacza. W odróżnieniu od „standardoych” ofert, Salute nie importuje odkurzaczy wodnych, które bądź co bądź, nie do każdego mieszkania się nadają, ze względu na gabaryty. Dlatego Salute oferuje lekki , prosty, mały łatwy w montażu i demontażu odkurzacz, idealny do małego mieszkania, kawalerki, garażu i piwnicy. Kładziesz na stół zaledwie 4900zł i jest twój

Demaskujemy i publikujmy Prawdziwe ceny produktów Salute

Wyciskarki Salute czyli Cena Polska kontra reszta świata

 

Wyciskarka Salute G8BA opinie

CENA W POLSCE – 3990 ZŁ

Cena Wyciskarki Salute

CENA ZAGRANICĄ – NIECAŁE 43 $
CZYLI OKOŁO 163 ZŁ

RÓŻNICA CENY – OK. 3830 ZŁ

 

Cena maty sensorycznej Wibrasense X w Polsce i poza granicami kraju

mATA WIBRACYJNA SAsALUTE

CENA W POLSCE – 10’900 ZŁ

Mata wibracyjna cena opinie

CENA ZAGRANICĄ – 69’900 ft
CZYLI OKOŁO 910 zł

RÓŻNICA CENY – 10’000ZŁ

Cena odkurzacza Comodo V8 w Polsce i w kraju producenta - Chiny

 

odkurzacz Comodo v8 opinie

CENA W POLSCE – 4’900 ZŁ

odkurzacz comodo v8 opinie cena Salute

CENA ZAGRANICĄ – 2050 Jen
CZYLI OKOŁO … 70 zł

RÓŻNICA 4800zł

Czujesz się oszukany i "nabity na garnek"?

Zwrot towaru i pomoc w odstąpieniu od umowy - dla nas to codzienność

czytaj uważnie

01 REGULAMIN

Jesteśmy dla Ciebie i to w Twoim interesie jest wycofanie się z zawartej umowy. Abyś wiedział na co możesz liczyć, w czym i jak Ci pomożemy – w pierwszej kolejności przeczytaj nasz regulamin.

uzupełnij

02 ZGŁOSZENIE

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się Twojej sprawie, musimy znać kilka podstawowych faktów. A żeby je poznać – odpowiedz na kilka ważnych dla nas pytań – niezobowiązująco.

daj nam chwilę

03 ODPOWIEDŹ

Po uzupełnieniu formularza daj nam czas na odpowiedź. Maksymalnie jeden dzień roboczy. W tym czasie zachęcamy do wyrażenia opinie o  firmie na pokazie którym byłeś obecny.

Podobne i powiązane

22
Dodaj komentarz

18 Wątki komentarza
4 Odpowiedzi wątku
0 Obserwujący
 
Hottest comment thread
22 Comment authors
  Subscybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Grażyna

Wraz z mężem uczestniczyłam na początku września w prezentacji Waszych produktów w Gliwicach w hotelu Royal. Oprócz nas na sali było kilkanaście osób w różnym wieku z których zakpiono. W rozmowach poprzedzających spotkanie wszyscy otrzymali informację, że firma ma sponsora, który wprowadza na rynek nowe notebooki i w ramach promocji każda z uczestniczących par za samo przybycie ma otrzymać jeden egzemplarz tego notebooka. Niestety padliśmy ofiarami zwykłego oszustwa. Notebooki miały… Czytaj więcej »

Beata

Byłam w dniu 11.09.2019r na spotkaniu które miało być spotkaniem reklamującym produkty kilku firm w tym firmy Salute, Valenti Torinto które ponoć były sponsorem nagród. Pokaz to aranżacja nachalnej sprzedaży, najpierw masaż na macie Salute i na macie nefrytowej potem prezentacja garków, następnie poszedł do omawiania Prakticooker, wyciskarka i na końcu odkurzacz. Jeszcze jakaś niemiecka masc z kalogenem tak była reklamowana ale z mojej wiedzy to Maść Przeciwbólowa Niemiecka Alpenkrauter… Czytaj więcej »

Mieczysław

Ludzie nie chodźcie na te spotkania robią wodę z mózgu oszukują jakimiś prezentami w rzeczywistości dają jakieś zabawki za 20 zł. Byłem widziałem. Działają zorganizowanie mają podstawionych ludzi którzy nakręcają publikę. Ludzie podają że są specjalistami np. od masażu jak pytasz o jakieś konkrety to nic nie wiedza. Mówią jak nakręceni tylko to co mają do przekazania żeby zmanipulować i naciągnąć . Przestrzegam.

Kasia

Oszustwo nie polecam po udziale w prezentacji potwierdzam wszystkie negatywne opinie , A cena produktów absolutnie nieadekwatne do ich jakości, zmarnowany czas na prezentację i sprzedawcy podający fałszywe dane ,Pan raz podaje że ma na imię Tomasz A za chwilę już Marcin .. mam nadzieję że niedługo firma zainteresują się odpowiednie programy tv aby ostrzec jak największą grupę osób przed tymi oszustami

Tomasz

Byłem na prezentacji z żoną w Żorach. SALUTE Jest tylko dystrybutorem a pokazy organizują inne firmy. Kupilismy produkt za 3900, była to odkurzacz. Warty ceny, nie było żadnych cyrków z kopertami jak czytam. Zapytali się wprost czy ktoś chce sobie kupić, bez wywierania nacisku i naciągania.Ludzie w wieku 30-50 a nie 80 jak piszą poniżej… osobiście polecam

Pablo

Niestety ale oficjalnie mogę podtrzymać wszystkie poniższe opinie w których czytamy , że sąto nic nie warte produkty , które nadają siędo kosza a nie do wydania tylu pieniędzy . My kupiliśmy ten ich cały wzorowany na Termomiksie sprzęt który jużpo drugim uzyciu siepo prostuzepsuł. A że minęło już 14 dni od zakupu to sprzedawca odsyłał do firmy Salute ale do firmy Salute nie ma kontaktu na co sprzedawca powiedział:… Czytaj więcej »

Ewa

Masakra dziś 02.05.2019 byliśmy na pokazie bodajże tej firmy(a jeśli to była inna nazwa to i tak było podobnie) a mianowicie za samo przyjście oferowali wielofunkcyjnego robota kuchennego jako prezent a dostałam blendera za 20 żł.Pokaz jak pokaz dokładnie tak jak państwo wypisało wcześniej w komentarzach,wszystko identycznie.Po prostu oszuści i kłamcy.

Jan Janek

Witam serdecznie chciałbym ostrzec wszystkich przed firmą Salute Działają tak podstępnie i perfidnie celują w ludzi starszych takich którym bez problemów wszystko wcisnąć mogą A więc dziś skusiłem się na taki pokaz z małżonką średnia wieku zaproszonych osób to 50-80 tylko dwie pary 30lat Pokaż ruszył bla bla bla potu potu pitu pitu jak z dziećmi w przedszkolu rozmowa przerwa konkurs losowanie kopert 3 osoby wylosowały nic poszły na korytarz… Czytaj więcej »

Marek

Powinno to być zakazane. Obiecują za samo przyjście cuda niewidy. Robot z 4litrowa misą. System molestowania psychicznego. Po kryjomu w swoich telefonach ceny na allegro swoje wystawki, żadnej konkurencji System kopert wyselekcjonowanych klientów, niby rozbijajacych bank. Wszystko ukartowane. Są chamscy i beszczelni jak cię nie urobią. Zanim wejdziesz jesteś spisany że wszystkich danych i za cenę obiecanki wszyscy podpisują wszelkie klauzule. A na koniec dają mieszadlo za 20zł jeśli ktoś… Czytaj więcej »

Dorota

Ja podobnie jak inne osoby zostałam zaproszona, w celu odebrania nagrody od firmy . Obiecano mi świetny ,,robot” który robi desery, nawet mieli mięso!!. Żenada pan prowadzący myśli ,że jest przekonywujący ma ,,dar mówienia” dzięki wiadomym substancjom niestety było czuć i też widać po zachowaniu. Namawianie niestety słabo im się udaje, a jak klient się nie zgadza to obiecują coraz więcej, więcej, a jak widzą , że jest słabo nakłonić… Czytaj więcej »

Wiesław serwisant

Produkty Salute charakteryzują się najwyższą jakością rzadko spotykaną na naszym rynku.Kazdy produkt posiada charakterustyczne cechy świadczące oryginalności i jakosci.Zobacz na stronie Salute poland .Pod nr.505303005 każdy konsument może uzyskać wyczerpujace informację .

Sofia

Oszustwo dzisiaj na pokazie chciano nas wyrzucić,bo mąż zajrzał na allegro i porównał że ceny są duuuzo zawyżone,ale nie daliśmy się wyrzucić,jakiś młody chłopak bardzo niekulturalnie nas potraktował. Oczywiście zamiast obiecanego expresy dostaliśmy aluminiowa kawiarkę?? Nie wiem czy zrobi kawę? Nie polecam. Oszukują starszych ludzi ,którzy nie czytają internetu i nie mogą sprawdzić cen . A masażer za 10000 jest na allegro za 400 zł robót do gotowania u nich… Czytaj więcej »

M. Adam

Ludzie nie dajcie się nabrać!!! Ja też dałem się namówić na pokaz prowadzony przez przedstawicieli firmy Salute. Pokaz odbył się w w Kołobrzegu w Divie. Od kilku dni nekany byłem telefonami zapraszajacymi na pokaz urządzeń sluzacych do oczyszczania powietrsa pozniej sms-ami o odebraniu nagrody to jest ekspres do kawy z młynkiem ceramicznym tylko za uczestnictwo w pokazie bez jakichkolwiek zobowiązań zakupu prezentowanego sprzętu. Kiedy odmówiłem zakupu proponowanego sprzętu. Bezczelnie pani… Czytaj więcej »

Aga

Oszuści.po dwóch godzinach zostałam wyproszona z sali bo odmowilam kupna maty .żenada…

Dorota

Braliśmy udział w prezentacji prowadzonej przez firmę salute. Oszuści! Za udział w prezentacji Pani, która dzwoniła z zaproszeniem obiecywała ekspres do kawy z mlynkiem , opowiadała, że seria limitowana, że sama taki właśnie testuje, że produkt polski, ze to z okazji 10lecia firmy itp. Pani prosiła o imiona, o imiona znajomych bo ekspresy będą zarezerwowane .Oszuści!!! Na koniec spotkania z kartonów w busie rozdawali chińskie badziewie nie mające nic wspólnego… Czytaj więcej »

Janusz ......

Witam.Odbyłem takie spotkanie i jak opisywała przedmówczyni podziękowaniem miał być odkurzacz robot, a nie chińskie badziewie za 30 złotych.Prawdopodobnie i tak nasze ostrzeżenia nic nie dadzą, bo nikt przed żenującą prezentacją nie wejdzie na komentarze, bo nikt nie słyszał o firmie Salute. Panowie prowadzący -waszą prezentacją zniechęciliście pewnie nie tylko mnie i moją żonę , ale i wiele innych osób, którym opowiem o tym spotkaniu -do odbycia jakiejkolwiek „prezentacji”

A.Jarmoliński

Proszę zastanowić się nad dystrybucją swoich wyrobów.Ludzie zapraszani na spotkania są w prymitywny sposób oszukiwani.(rzecz dotyczy obiecywanych prezentów w zamian za poświęcony czas).Od tej chwili Wasza firma mimo, że być może oferowane produkty są wysokiej jakości, kojarzyć mi się bedzie z oszustwem.

Wioleta Wodzicka

Witam ja i mój narzeczony zostaliśmy dzisiaj oszukani przez państwa firmę dwa razy dzwoniła do mnie pani pierwszym razem w celu zaproponowania mi spotkania z państwa firmą dzisiaj w Gostyninie w sali Gracja na ul. Płockiej i obiecala że prezentem który otrzymam po spotkaniu będzie odkurzacz samojeżdżący niestety państwo które pisało nasze dane przy stoliku kazali nam zejść na dół w celu otrzymania prezentu ponieważ nie mogliśmy brać udziału w… Czytaj więcej »