Nie bądź frajer - na Skrzypczaka Relax Bajer

RelaxTIME Jacek Skrzypczak Pniewy - Opini

Krótko mówiąc, o czym jest ta strona.
Firma Relax TIME Jacek Skrzypczak czyli Pniewy Poznańska – adres, numer telefonu, kontakt. Opinie klientów  i co zrobić aby oddać towar do firmy Relax Time? Czy urządzenia masujące Prestige kupione na pokazie to sprzęt medyczny? Pas Barkowy Salute jak również naczynia marki Comfort Cook – czy to dobry sprzęt? Relaxtime Jacek Skrzypczak Pniewy prawdę mówiąc nieuczciwa firma organizująca pokazy. Garnki Comfortcook, odkurzacz Turbo Engine Cleaner , pokrótce – jak odstąpić od umowy. Niektórzy ludzie mogą czuć się oszukani na spotkaniu / prezentacji
Konsumenci nabicina bici na garnki i naciągnięci na odkurzacz czyli oszustwana spotkaniu dla emerytów.  Jak można też zwrócić towar do Relaxtime zakupiony podczas prezentacji i odzyskać wpłacone na pokazie pieniądze? Odkurzacz Engine Cleaner rezygnacja a raczej odstąpienie od umowy Relaxtime Pniewy ul Poznańska czy faktycznie nie przyjmują zwrotów paczek? Odkurzacz wodny czyli innymi słowy system czyszczący Engine Comfort Clean jak również mop parowy – opinie. Perfect cook jak i Multicooker Salute z prezentacji.  Promeser ale i Salute czyli maty masujące zwrot i anulowanie umowy.

Produkty kupione poza lokalem przedsiębiorcy

Bez względu co kupiłeś, za ile czy też od kogo. Fundacja Daje Siebie jest po to – by pomóc Wam rozwiązać problem jaki powstał w momencie podpisania umowy na tak zwanym pokazie / prezentacji.

Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

Kontakt z firmą RelaxTime Jacek Skrzypczak jest ... utrudniony

Na wypadek gdyby ktoś nie był do końca świadomym, informujemy, iż opisywana tu firma RelaxTime zajmuje się organizacją pokazów – głównie dla emerytów.

Co prawda na stronie Fundacji Daje Siebie znajdują się opisy wielu różnych firm, jednakże firma z Pniew jest jedną z tych … specyficznych i wyjątkowych.

I bynajmniej – nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu !!!

Dlatego też – już na wstępie przypomnimy, że
konsument który kupił – może odstąpić od umowy  – w 14 dni od zakupu.

Adres :

RelaxTIME Jacek Skrzypczak
ul. Poznańska
Pniewy

Asortyment

RelaxTime sprzedaje m.in. urządzenia masujące, pasy barkowe, naczynia czyli garnki, odkurzacze, wyciskarki, oczyszczacze powietrza.

Opinie o RelaxTime ​

Opinie o firmie przeczytasz na dole tej strony (kliknij TUTAJ)  jak również na FORUM GOWORK

Informacje, fakty i wiadomości dotyczące sprzedawcy z Pniew

Poszukiwania opinii o tej firmie, zaczęliśmy – jak zwykle od KRS. I jak widać na zrzucie ekranu poniżej  -zarejestrowana zostałą powstała w 2014 roku. 

TEORETYCZNIE, skoro tak długo się utrzymała, oznaczać by to mogło, że wytrwała ciężkie czasy w branży bezpośredniej. W tych okolicznościach, można by wręcz powiedzieć, że to mały dla nich plus.

Szybko jednak czar pryska, gdyż okazuje się jednak, że firma Relaxtime zajmuje się …
… Nie sprzedażą wyrobów poza lokalem przedsiębiorcy (innymi słowy na pokazach i prezentacjach) lecz …
… Sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, obuwia, półproduktów jak również wyrobów niewyspecjalizowanych – w wyspecjalizowanych sklepach.
Tym przynajmniej powinna zajmować się firma Relaxtime  według KRS.
Oznacza to nie mniej nie więcej aniżeli fakt, że albo firma od początku chciała ukryć swe niechlubne działania…
Albo – skuszona pieniędzmi emerytów przebranżowiła się – przez co nie wyspecjalizował się na dłuższą metę – w żadnej branży !!!

umowa podpisana z firmą RelaxTime może przysporzyć wielu problemów

Żebyśmy wszyscy się dobrze rozumieli – zadaniem Fundacji Daje Siebie jest pomoc konsumentom – zarówno w sposób doraźny jak i prewencyjny.

!!! MAJĄC NA UWADZE DOBRO KONSUMENTÓW – OSTRZEGAMY PRZED ZAWARCIEM UMOWY Z TĄ FIRMĄ !!!

RELAXTIME Jacek Skrzypczak z profesjonalizmem, rzetelnością i poważnym traktowaniem konsumentów ma niewiele wspólnego. I jest to w pełni świadoma opinia Fundacji poparta zarówno własnymi doświadczeniami jak również relacjami ze strony konsumentów.

Można by się pokusić o jeszcze inne sformułowania, jak na przykład amatorszczyzna i dziecinada !!!
No bo jak inaczej nazwać fakt, że sekretariat dostał polecenie od szefa, ażeby nie odbierać telefonów od „upartych” klientów – którzy walczą o swoje?  Wielokrotnie próbowaliśmy się z firmą skontaktować lecz gdy ktoś odbierał telefon i słyszał że dzwoni FUNDACJA DAJE SIEBIE to …
Scenariusz jest podobny :
– albo  ktoś od razu bezczelnie się rozłącza
– albo pierw kobiecy głos mówi : ” szef nie pozwala z wami rozmawiać” 
Co gorsze – nie tylko my mamy taki z nimi problem. Unikają jak ognia rozmów z klientami którzy zadają niewygodne pytania lub – po prostu chcą odzyskać wpłacone na pokazie pieniądze.

Problem z odstąpieniem od umowy - jeszcze większy z odzyskaniem zaliczki

Chyba standardem w tej firmie jest to, że podczas podpisywania umów kupna sprzedaży  handlowcy pobierają – nazwijmy to – symboliczne zaliczki w wysokości 100, 200, 300 zł. Gdy  jednak konsument odstępuje od umowy oraz zwraca towar , firma powinna zwrócić klientowi jego pieniądze. To chyba logiczne i zrozumiałe dla każdego inteligentnego i uczciwego człowieka.
Jednakże albo szef firmy tego nie rozumie albo do uczciwych nie należy bowiem jego firma  RelaxTIME nie zawsze się z  tego wywiązuje – żeby nie powiedzieć , że rzadko kiedy!!!

Scenariusz wygląda mniej więcej tak:
Klient na spotkaniu zorganizowanym poza lokalem przedsiębiorstw firmy RelaxTIME podpisuje umowę  zakupu jakiegoś produktu. Najczęściej jest on oczywiście w wygórowanych cenach, dlatego też klient podpisuje jednocześnie umowę kredytową. Z tego względu, ze zmusić firmę do zwrotu pieniędzy można tylko sądownie, a kwoty są dość niskie to …
nie każdy konsument decyduje się na rozpoczęcie takich działań.

A – jak już wspomniano – firma Twój numer zablokuje i dodzwonić się do nich – po prostu nie uda !!!

 • Podpisanie umowy

  Klient na spotkaniu zorganizowanym poza lokalem przedsiębiorstw firmy RelaxTIME podpisuje umowę  zakupu jakiegoś produktu. Najczęściej jest on oczywiście w wygórowanych cenach, dlatego też klient podpisuje jednocześnie umowę kredytową. Handlowiec proponuje jednak, aby rata kredytu była nieco niższa, symboliczną wpłatę jako zadatek. Klient się godzi i albo gotówką albo terminalem - płaci 500zł.

 • Warto kupić czy nie warto - whanie klienta

  Klient wraca do domu wraz z umową i wszystkimi zakupionymi produktami. W pewnym momencie zaczyna rozumieć, że być może został zmanipulowany i oszukany a w jego głowie rodzą się wątpliwości czy aby na pewno za te pieniądze te produkty warto kupić.

 • Chęć rezygnacji i odstąpienia

  Klient postanawia zwrócić towar i wycofać się z podpisanych zobowiązań. Dzwoni więc do firmy i - szczerze mówiąc - za pierwszym razem nie powinien mieć problemów. Mówi, że po ostudzeniu emocji postanowił, że chce zrezygnować z umowy - do czego de facto ma prawo. Rozmówca albo już teraz informuje, że z umowy nie można się wycofać albo przekazuje wiadomość , że "zadzwoni kierownik"

 • Zwrot akcji - firma zmienia pojejście

  Im bardziej klient naciska na chęć odstąpienia od umowy - tym większa i szybsza gwarancja , że firma Relaxtime zablokuje Twój numer telefonu.

Żebyśmy wszyscy się dobrze rozumieli – zadaniem Fundacji Daje Siebie jest pomoc konsumentom – zarówno w sposób doraźny jak i prewencyjny.

!!! MAJĄC NA UWADZE DOBRO KONSUMENTÓW – OSTRZEGAMY PRZED ZAWARCIEM UMOWY Z TĄ FIRMĄ !!!
RELAXTIME Jacek Skrzypczak z profesjonalizmem nie ma bowiem absolutnie nic wspólnego  !!!

Można by się pokusić o jeszcze inne sformułowania, jak na przykład amatorszczyzna i dziecinada !!!
No bo jak inaczej nazwać fakt, że sekretariat dostał polecenie od szefa, ażeby nie odbierać telefonów od „upartych” klientów – którzy walczą o swoje.  Wielokrotnie próbowaliśmy się z firmą skontaktować lecz gdy ktoś odbierał telefon i słyszał że dzwoni FUNDACJA DAJE SIEBIE to …
Scenariusz jest podobny :
– albo  ktoś od razu bezczelnie się rozłącza
– albo pierw kobiecy głos mówi : ” szef nie pozwala z wami rozmawiać” 
Co gorsze – nie tylko my mamy taki z nimi problem. Unikają jak ognia rozmów z klientami którzy zadają niewygodne pytania lub – po prostu chcą odzyskać wpłacone na pokazie pieniądze.

Zwrot zaliczki od RelaxTIME

Chyba standardem w tej firmie jest to, że podczas podpisywania umów kupna sprzedaży  handlowcy pobierają – nazwijmy to – symboliczne zaliczki w wysokości 100, 200, 300 zł.

Gdy  jednak konsument odstępuje od umowy oraz zwraca towar , firma powinna pieniądze klientowi zwrócić.
Jednak RelaxTIME nie zawsze się z  tego wywiązuje – żeby nie powiedzieć , że rzadko kiedy!!!

Z tego względu, ze zmusić firmę do zwrotu pieniędzy można tylko sądownie, a kwoty są dość niskie to …
nie każdy konsument decyduje się na rozpoczęcie takich działań.

A – jak już wspomniano – firma Twój numer zablokuje i dodzwonić się do nich – po prostu nie uda !!!

NIeprzestrzeganie RODO

Konsumenci których reprezentuje Fundacja Daje Siebie, wyraźnie zaznaczają , że domagają się  wykasowania ich danych osobowych.
W tym również numeru telefonów.  Klienci też w sposób wyraźny zaznaczają, że nie życzą sobie kontaktu ze strony firmy.
Jednak firma RelaxTIME w nosie ma zarówno prośby i żądania klienta jak również przestrzeganie zasad RODO.
Mimo pisemnych  informacji wysłanych do firmy – ta , krótko mówiąc – nie przestrzega prawa.

10
Dodaj komentarz

9 Wątki komentarza
1 Odpowiedzi wątku
0 Obserwujący
 
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Stanisław

Witam, nabyłem artykuły od firmy Barvit i chyba byłem tego świadom i pozostawiłbym je gdyby nie było usterek. Fundacja pomogła w odzyskaniu pieniędzy i zwrocie tych przedmitów

Sławko

Niewiarygodnie dobrze potrafią nawijać makaron na uszy. My nie daliśmy się omotać – ale kilka osób tak . żal mi ich !!!

Rafał S

Co muszi mieć w głowie ( albo czego nie mieć !!! )osoba która taką firmą zarządza . Przecież to jawna kpina i oszustwo w biały dzień

WALDEMAR JANOWSKI

„Wylosowałem ” produkty ,które do niczego nie sa mi potrzebne , ot dodatkowe graty w domu, za sumę ” tylko” 5450 zł .Właśnie pakuję produkty żeby odesłać je do Pniew ..Poza tym porównałem ceny podobnych produktów na rynku NIE WARTO , UNIKAJCIE PODOBNYCH SPOTKAŃ

Marek

Towar nie wart złamanego grosza. Nie wahajcie się ci co kupili – zwracajcie go, póki możecie .
Moja opinia o Relaxtime – minus 5 ?????

???Dzięki pracy Fundacji udało mi się wycofać z umowy podpisanej na tym nieszczęsnym pokazie, na który niestety wybrałem się wraz z żoną. Firma – początkowo miła i sympatyczna – z czasem przestałą odbierać moje telefony. A gdy zadzwoniłem z innrego numeru – od razu odebrali. CWANIAKI I NACIĄGACZE.. OSZUŚCI BEZ GODNOŚCI.

Firma dzwoni do ludzi z zaproszeniem po odbiór wylosowanego prezentu w Grudziądzu jest to odkurzacz samobieżny, odebrać trzeba osobiście w hotelu stylis na pokazie,a po pokazie okazuje się że żadnego odkurzacza nie było  ,żadnej wygranej także a jedynie upominek w postaci kawiarki lub małego odkurzacza samochodowego.Dziwne że dyrekcja hotelu popiera takie oszustwa i wynajmuje sale .Gala w Grudziądzu ma się odbyć w tym samym hotelu i grudniu.
?

No tak , też dałam się namówić, na parę rzeczy. Przyszlam do domu i chciałam zobaczyć ile kosztuje sokownik i inne rzeczy w internecie i prawie dostałam zawału . Jak można tak ludzi kłamac , oczywiście Firma Relax Time. Chcę wysłać wszystko , ale gdzie , jestem tak zdenerwowana, bo jestem chora i chciałam się masować i mam Problem.Jak ktoś dzwoni nie idźcie na żadne Pokazy.

Mozesz oddać – to oddaj i się nie wahaj. Sprzęt nie wart swojej ceny.
I więcej nie mam nic do powiedzenia.