Nie bądź frajer - na prezentacyjny bajer

Kiddy Island Polska i Bartosz Kucharski Poznań - Opinie

Słowa i zdania czyli  w skrócie z czym spotkasz się na tej podstronie. Kiddy Island Bartosz Kucharski Opinie czyli co mówią i piszą klienci.  Odstąpienie od zakupu czyli inaczej mówiąc rezygnacja z umowy i zwrot towaru do firmt Kiddy Island Bartosz Kucharski według KRS – jaki jest adres firmy? Zakupiona mata masująca na pokazie czyli o tym jak zwrócić towar. Prezentacja to innymi słowy sprzedaż poza lokalem przedsiębiorstwa – jakie prawa ma konsument? Urządzenia masujące Salute, odkurzacz wodny, naczynia a ponadto podkłady terapeutyczne – opinie.  Co zrobić aby móc odstąpić od umowy z Kiddy Island Bartosz Kucharski Poznań ? Practicooker Salute czyli inaczej Multicooker – to po prostu wielofunkcyjny robot kuchenny. 
Zwrot towaru kupionego poza lokalem przedsiębiorcy – ile jest na to dni?  Jakie są opinie o firmie Salute jak również o matach masujących i nefrytowych? Fundacja Daje Siebie pomaga w odstąpieniu od umowy podpisanej np. na spotkaniu z Kiddy Island. Place zabaw czy pokazy sprzedażowe – czym konkretnie zajmuje się Bartosz kucharski? Prezentacja dla seniorów i sprzedaż mat masujących, naczyń czyli garnków, odkurzacze piorące i wodne. Po prostu Kiddy Island OPINIE Poznań

Rzetelny opis i charakterystyka firmy Kiddy Island z Poznania

Prawdę powiedziawszy, to zebranie  informacji dotyczących jakiejkolwiek firmy, nigdy nie wymagało od administratorów naszej strony tyle uwagi i  skupienia – co w tym przypadku. I to z  co najmniej kilku różnych powodów.

Pierwszy – trzy firmy o niemal identycznych nazwach – lecz jednak nie te same.
Drugie – teoretycznie zupełnie inna branża z którą związana jest każda z firm – na pozór nie związana  ze sprzedażą bezpośrednią.
Trzeci – sprawa jest bardziej rozbudowana niż można byłoby początkowo sądzić.

 

Na początku warto wyraźnie zaznaczyć , że istnieje nie jeden, nie dwa lecz aż TRZY  podmioty gospodarcze czyli TRZY  teoretycznie „niezależne i niezwiązane ze sobą „ firmy.
Mają niemal identyczne nazwy – ale …
– jedna jest działalnością jednoosobową – druga jest spółką – a trzecia nowym nabytkiem.
Mimo że łączy je bardzo dużo – to też kilka spraw dzieli.

W nazwie firmy zawsze jest Kiddy Island a następnie ...

... Bartosz Kucharski

Działalność jednoosobowa
Regon 321396156 
NIP 597 – 17 – 10 – 149
Rejestracja: 17 V 2016

Właściciel:
Bartosz Kucharski

... Sp z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
KRS  0000635356
NIP 779 – 244 – 64 – 35
Rejestracja: 5 IX 2016

Właściciele:
Bartosz Kucharski
Bartosz Szczęsny

... Polska Sp z o.o.

Najnowsza spółka
Regon 383302342
NIP 782-286-25-76
Rejestracja: 8 V 2019

Właściciel:
Bartosz Kucharski

Trzy firmy lecz aż cztery adresy

Szkolna 1/6
74-400 Dębno

Romana Maja 1
61-371 Poznań

Głogowska 31/33
60-702 Poznań

Wagrowska 2
61-369  Poznań

Powiązania między firmami Kiddy Island

Grafika jaka znajduje się tuż obok, pokazuje drobny wycinek zależności i powiązań zarówno spółek jak i odpowiadających za nich ludzi.
Pojawiające się tu i ówdzie te same nazwiska – nie są jednak kwestią przypadku czy zbiegu okoliczności.

Czym zatem zajmuje się Kiddy Island?

Firma Kiddy Island Sp z o.o. jak i K.I – Bartosz Kucharski  –  powstały w 2016 roku. Ich głównym celem i zadaniem była szeroko rozumiana branża rozrywkowa.  Z akcentem na – place zabaw i miejsca rozrywki dla dzieciaków.  Krótko mówiąc, firma zarabiała bawiąc i uszczęśliwiając najmłodszych w czasie, gdy ich rodzice wydawali pieniądze podczas zakupów w galeriach handlowych .

Jakiś czas temu, pojawił się artykuł, nawiązujący do rozrywkowej działalności firmy Kiddy Island. Zacytowano tam zaledwie jedno zdanie jej właściciela – którego fragment prezentujemy poniżej.

W tym roku planujemy także wyjść poza nasze lokale (...)

Bartosz Kucharski - właściciel firmy

Może to i zbieg okoliczności , a może i celowy zabieg. Szef firmy chciał wyjść poza lokale (podobno mówił o placach zabaw) jednak śmiało można powiedzieć , że plan zrealizował – wyszedł poza lokale swojego przedsiębiorstwa.
Firma przez niego zarządzana zaczęła sprzedawać na tak zwanych pokazach / prezentacjach.
Bądź co bądź – poza lokalem przedsiębiorstwa.

Kiddy Island Polska i Bartosz Kucharski

Czyli co mogą ci sprzedać

Szczerze mówiąc  na chwilę obecną  firma nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych  – podobnych w swoim fachu.
Sprzedają to – co niemal każdy i tak jak niemal wszyscy – w horrendalnie zawyżonych cenach.

  1. Urządzenia Salute
  2. Maty masujące
  3. Maty wibracyjne
  4. Odkurzacze wodne
  5. Naczynia czyli garnki

I tak jak najczęściej to bywa – łatwo kupić lecz … dużo trudniej jest ich towar oddać.

Maty masujące Salute - Opinie

Sprzęt rehabilitacyjny czyli maty masujące oraz maty Vibrasense - jakie są opinie klientów o ich faktycznym działaniu? Czy warto kupić masażer Salute za kilka tysięcy złotych?

Kiddy Island - dystrybutor mat Salute.

Nie będziemy wyrażać swoich opinii i odczuć dotyczących materacy masujących, jakie można kupić na typowej prezentacji. Faktem jest jednak, że jeśli kupiłeś - to możemy pomóc Ci się z tego wycofać i odstąpić od umowy.
maty masująca

Garnki czyli naczynia od Kiddy Island

Tak jak i większość firm tak i ta w "prezencie" dokłada srebrne garnki czyli innymi słowy naczynia ze stali szlachetnej. Rzecz jasna - ma to podnieść atrakcyjność oferty jak również być pewnego rodzaju wabikiem dla niezdecydowanych.

Czy wszystkie srebrne garnki są tak samo dobre?

Niestety, ale nie wszystko "stal szlachetna" co się świeci. Obecnie spora część firm prezentując swoje wyroby wykorzystuje renomę lidera, jakim bez wątpienia jest Zepter. Warto pamiętać, że z każdej umowy możesz zrezygnować, a jeśli potrzebujesz pomocy - Fundacja Ci pomoże
Garnki z pokazu

Practicooker Salute czyli robot kuchenny

Kiddy Island Bartosz Kucharski jest dystrybutorem firmy Salute, która to z kolei wprowadziła na polski rynek robot mający funkcjonalnością przypominać Thermomix.

Practicooker czyli a'la Thermomix

Mówiąc w skrócie - Practicooker ma przypominać Thermomix lecz jeśli sugerować się opiniami konsumentów - niewiele ma z oryginałem wspólnego. Wielu też konsumentów dzwoniło do Fundacji z zapytaniem o to gdzie i jak oddać Practicooker do naprawy.
Practicooker

Wyciskarki do soków z pokazu

Kiedyś były to sokowirówki lecz dziś to wyciskarki służą do robienia soków. Podobno to ważne , muszą to być WYCISKARKI WOLNOOBROTOWE 🙂

Wyciskacze soków czy pienięczy?

Nie negujemy absolutnie konieczności zdrowego ani odżywiania ani stosowania przemyslanej i rozsądnej diety. Wiemy jak ważne jest odpowiednie odżywianie jednakże nie wiemy po co przepłacać.

Odkurzacze np. Salute

Systemy czyszczące zadomowiły się tak bardzo na pokazach, żę to już chyba standard , że firmy dodają je w prezencie do ... do tego co tylko można sprzedać.

Odkurzacz wodny czy piorący - to to samo

Kupiłeś albo dostałeś "w prezencie" odkurzacz wodny - - to warto ci przypomnieć, że w czasie 14dni możesz się wycofać z podpisanej umowy.
odkurzacz wodny

FUNDACJA DAJE SIEBIE - pomaga w odstąpieniu

Bez względu na to co kupiłeś ile zapłaciłeś i dlaczego taką decyzję podjąłeś - możesz zrezygnować z podpisanej umowy. Jeśli konsument oczekuje naszego wsparcia - służymy pomocą i dobrą radą.

Jeśli chcesz zrezygnować z umowy - Fundacja Ci pomoże

Odstąpienie od umowy może przysporzyć wielu problemów, zmartwień czy też nieprzespanych nocy. Dla Ciebie jest to pierwsza taka sprawa - dla nas jednakże - standardowe działanie
ZGŁOSZENIE

Odstąpienie od umowy czyli jak zwrócić towar do Kiddy Island Polska Sp z o.o.

Fundacja Daje Siebie – na stronie której jesteś – może Ci pomóc w wycofaniu się z podpisanej na prezentacji umowy.
Takich spraw mamy na swoim koncie naprawdę setki więc … wiemy co i jak należy zrobić.

Czujesz się oszukany,, chcesz się wycofać i anulować zobowiązania?

Zwrot towaru i pomoc w odstąpieniu od umowy - podpisanej z Kiddy Island

czytaj uważnie

01 REGULAMIN

Jesteśmy dla Ciebie i to w Twoim interesie jest wycofanie się z zawartej umowy. Abyś wiedział na co możesz liczyć, w czym i jak Ci pomożemy – w pierwszej kolejności przeczytaj nasz regulamin.

uzupełnij

02 ZGŁOSZENIE

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się Twojej sprawie, musimy znać kilka podstawowych faktów. A żeby je poznać – odpowiedz na kilka ważnych dla nas pytań – niezobowiązująco.

daj nam chwilę

03 ODPOWIEDŹ

Po uzupełnieniu formularza daj nam czas na odpowiedź. Maksymalnie jeden dzień roboczy. W tym czasie zachęcamy do wyrażenia opinie o  firmie na pokazie którym byłeś obecny.

Już niebawem ... kolejne informacje

Jesteśmy zaintrygowani firmą Kiddy Island Bartosz Kucharski (Poznań) jak również reakcją ludzi … którzy nie mają z tą firmą „nic wspólnego”
Dlatego zobowiązujemy się mieć firmę cały czas na uwadze i na bieżąco publikować nowe informacje czy też  doniesienia. Zachęcamy również do publikowania opinii na temat firmy Kiddy Island na samym dole tej strony.

Podobne i powiązane

15
Dodaj komentarz

12 Wątki komentarza
3 Odpowiedzi wątku
0 Obserwujący
 
Hottest comment thread
14 Comment authors
  Subscybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Emilia

Dzisiaj byliśmy w ten pseudo firmie zwrócić towary, które wcisnęli mojemu 82-letniemu dziadkowi na pokazie. Wartość towarów przekraczała 13 tys złotych. W biurze zostaliśmy wyrzuceni razem z narzeczonym, dziadek miał zostać sam, chociaż niedowidzi i niedosłyszy. Kobieta krzyczała na nas przez 10 minut a jak próbowaliśmy jej coś powiedzieć to krzyczała, że mamy na nią nie krzyczeć. W końcu się poddaliśmy i wyszliśmy zastrzegając, żeby dziadek nic nie podpisywał. Otrzymał… Czytaj więcej »

Lechon

Jest jeszcze jedna firma łącząca się z tym co przedstawiliście . Jest to Kiddy Island Polska sp. z o.o. spółka komandytowa . Tam przewodzi Pani Kucharska zgodnie z tym co znalazłem w KRS. Sprzedają ten sam towar co p. B. Kucharski

Gall

Prawdziwe konsorcjum naciągaczy. Z nimi trzeba spokojnie ale zdecydowanie i da się na gorąco wszystko odkręcić. Socjotechniki opanowane dobrze. Na każdym takim spotkaniu powinien być obecny ktoś z biura ochrony konsumenta danego rejonu

Paweł Adamczak

Firma oszukujaca starszych ludzi ,po odebraniu telefonu rzucają słuchawkę jak nie potrafią odpowiedzieć na pytanie. Sprawa została skierowana do prokuratury

Sebastian Tracz

złodzieje żerujący a starszych ludziach , którzy nie wiedzą co podpisują
będę domagał się rekompensaty strat moralnych

Kasia

Czy udało się komuś odzyskać pieniądze od tej firmy? Naciągnęli moich rodziców na 10tys i twierdzą ze nie można oddać..

Wiesia

Manipulanci! Oferują sprzęt niskiej jakości za astronomiczne ceny. Wmawiają, że wygrałaś a tak naprawdę wpadłaś w ich sidła. Nie dajcie się zmanipulować!

Heniek

Naciągacze na niespotykana skalę. Po wielu perturbacjach udało mi się odzyskać część pieniędzy, sporo jednak straciłem. Towar jest wart ułamek tego co oni oferują. Nie dajcie się namówić. Oszustwo!

Ania

Sprzęt wątpliwej jakości sprzedawany za grube tysiące. Po zrobieniu szybkiego zestawienia cen ze sprzętem wyższej klasy, który można kupić w dowolnym sklepie wyszło na to, że przepłaca się kilkakrotnie.

Marek

Mama przyjechała z pokazu z towarem za 14 tys 🙂 Tak ją zmanipulowali ze podpisała umowę na raty na 4 lata .Dobre jest to że bank pobiera 50 procent odsetki Ruszyłem procedurę odstąpienia od umowy.Wydzwaniają ze towaru nie można oddać bla bla bla 🙂 Mama ma 80 lat ma parkinsona,niedowidzi, niedosłyszy takich klientów sobie wyszukują A gdzie sumienie?

Matejko

Ściemniaczw i manipulanci do potęgi en-tej. Dzięki Fundacji – udało mi się pozbyć tego syfu i badziewia.

Dziabka

To co robi firma na swoich pokazach to woła o pomste do nieba. jak można sprzedawać tak słabej jakości sprzęt za tak kosmiczne pieniądze? czy Wy nie macie sumienia? czy nie macie świadomości jak wielu ludzi musi odmawiać sobie innych rzeczy w tym lekarst, bo wy namówiliście kogoś na taki badziew?