Nie bądź frajer - na Rafała Bełza bajer

Everstar Rafał Bełz - Opinie o firmie z Kościana

Jakie są opinie klientów o firmie EverStar ? Zwrot towaru oraz odstąpienie od umowy adres Kościan ulica Piłsudskiego.  Rafał Bełz właściciel EverStar czyli dane z KRS. Rezygnacja z towaru kupionego na pokazie – czyli odstąpienie od umowy, anulowanie kredytu oraz zwrot zaliczki.  Prezentacja poza lokalem przedsiębiorstwa czyli spotkania adresowane głównie dla emerytów czy też rencistów. Seniorzy zapraszani po odbiór proszków i płynów – czy informowani się o celu spotkania? Czy na pokazie dochodzi do oszustwa skoro już na samym poczatku firma nie do końca uczciwie informuje konsumentów? Odkurzacz kupiony od Everstar np. Elise, TorrnadoWash & Clean – jakie są opinie. System czyszczący Torrnado Eco Protection – w jaki sposób można zwrócić towar do siedziby sprzedawcy? Szybkowar Elite cook to innymi słowy Multicoocer czyli robot kuchenny – jaka jest jego prawdziwa cena np. na OLX i Allegro? Rafał Bełz czyli szef wcześniej związany z Welmax czy też Sen Center.  Urządzenia Salute Prestige tudzież Comfort – dystrybucja tego sprzętu przez firmę z Kościana ul. Piłsudskiego. Firma Everstar sprzedaje urządzenia do masażu, odkurzacze , systemy czyszczące Tornado, wyciskarki czy też  garnki EliteCook. Możesz odstąpić i wycofać się z umowy – Fundacja Daje Siebie pomoże konsumentom oszukanym podczas pokazu poza lokalem przedsiębiorcy.
Everstar Rafał Bełz Opinie

Kościan ul. Piłsudskiego czyli EVERSTAR Rafał Bełz i jego świta

Kolejna firma z wielkopolski, która zajmuje się sprzedażą różnych produktów poza lokalem przedsiębiorstwa. Czyli inaczej mówiąc – na tak zwanych pokazach czy też prezentacjach.
Firma Everstar Rafał Bełz  to stosunkowo niewielka firma, która największy nacisk kładzie na sprzedaż odkurzaczy, nazywając je systemami czyszczącymi. Tak przynajmniej wynika z relacji klientów, jakie wpłynęły do Fundacji
(do października – listopada 2018).

Rezygnacja z podpisanej umowy - jest możliwa

Konsumencie – skoro znalazłeś się na tej stronie internetowej, oznacza to, że szukasz albo pomocy albo sposobu na rezygnację z podpisanej podczas prezentacji umowy.

Konsument ma swoje prawa  z których może skorzystać, jeśli będzie miał taką ochotę.
Miałeś prwo kupić – masz prawo zrezygnować.
Potrzebujesz pomocy – w takim razie możemy Ci pomóc – Fundacja Daje Siebie.

Odkurzacz Torrnado Wash & Clean czyli system czyszczący (odkurzacz) od Everstar - OPINIE

Jak już wspomniano, firma z Kościana  ukierunkowana jest głównie na sprzedaż urządzeń sprzątających. Inaczej mówiąc, na ich prezentacjach można kupić odkurzacze wodne  takich jak Torrnado, Elise czy też Eco Procetcion czy chociażby Comfort Clean.

Z relacji uczestników prezentacji organizowanych przez Everstar wynika, że za każdym razem jeden czy też drugi odkurzacz – jest produktem flagowym który ludzie kupują, i do niego w prezencie dostają różnego rodzaju gadżety.
 
Chcieliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o sprzedawanych przez Rafała Bełz systemach czyszczących ale …

Niestety, na stronie „producenta” (www.torrnado.pl) znajduje się niewiele informacji o tym produkcie.
Jeśli w ogóle można to nazwać „informacjami”.

odkuracz torrnado everstar opinie

Opinia o spotkaniu z Everstar oczami konsumenta

Nie samym odkurzaczem firma żyje i nie tylko ze sprzedaży systemów czyszczących – się utrzymuje.  

Oferują, pokazują i po wygórowanych cenach  sprzedają kilka innych urządzeń. A muszą demonstrować ich widocznie całkiem sporo, skoro ktoś kiedyś powiedział o nich tak:

“Pokazywali wiele różnych rzeczy, które nie miały ze sobą absolutnie nic  nic wspólnego. Początkowo wszystkie produkty przykryte były jakimiś firankami pod którymi kryły się najnowsze i najnowocześniejsze odkrycia techniki. Za każdym razem któraś  z osób z obsługi spotkania,  teatralnym gestem ścigała  firankę, naszym oczom ukazywało się owo osiągnięcie nauki (które de facto od lat można kupić nawet w Polsce). Prowadzący wpadał w zachwyt, kazał bić brawo, sam będąc tak podekscytowany że można było się zastanawiać czy za chwilę dostanie orgazmu  czy może się po prostu posika ze szczęścia. Ten żenujący pokaz nadmuchiwanych braw i sztucznej ekstazy miał miejsce za każdym razem gdy demonstrowano nowe urządzenie. A było tego tak duże, że człowiek mógł się pogubić, czy jest na spotkaniu dotyczącym zdrowotności czy na  jarmarku z żenującym clownem w roli głównej.”

Everstar Rafał Bełz czyli opinie o sprzedawcy Salute I Elite Cook i Comfort

Gadżety Kuchenne
Firma Pana Rafała Bełz, aby uatrakcyjnić ofertę sprzedażową, wprowadziła do swojego asortymentu kilka produktów o wyraźnie kuchennym akcencie, np. Practicooker, Multicooker
Multicooker
Naczynia
Popularne na każdym pokazie naczynia czyli garnki - porównywane do renomowanych włoskich, które jednak przypłynęły z dalekiego wschodu
Naczynia - opinie
Elite Cook
Czyli - krótko mówiąc, to - co może się przydać w kuchni - podczas gotowania, czyli
Garnki - inaczej mówiąc naczynia
Wyciskarki wolnoobrotowe
Multicooker - Wielofunkcyjne roboty
Elite cook - opinie
Salute
Salute czyli pseudo dystrybutor mat masujących ale również robotów kuchennych o nazwie Prakticoocer czyli podróbka Thermomixa
Salute - opinie
Poprzedni
Następny

"Wyjątkowy" garnek Everstar - chyba raczej wyjątkowo drogi

Elite multicooker garnek opinie

Niestety … ale nie udało nam się w czeluściach internetu znaleźć absolutnie nic, co można by nazwać wiarygodnymi informacjami o Elite Cook.
Niewiele w ogóle wiadomo o producencie tego garnka,  szybkowaru,  zwał jak zwał.

Pan Rafał Bełz na swojej stronie pisze jedynie takie oto słowa

„To najnowszym osiągnięciu w dziedzinie kulinarii, które zostało stworzone po latach pracy i udoskonaleń”

Everstar Pl

Lata pracy

A konkretnie to ile lat trwały prace nad tym sprzętem i przede wszystkim – kto je prowadził?
Polacy, Chińczycy czy Starożytni Rzymianie?

Serwis gwarancyjny

A jeśli, nie dajcie Panie Boże, coś się zepsuje, to gdzie jest serwis który towar naprawi? Bo o tym nic Everstar nie wspomina.

Cena garnka w Everstar ​

Co ten garnek sprzedawany przez Everstar ma w sobie takiego, że kosztuje prawie 6000zł – skoro za granicami Polski kosztuje …. ułamek tego ?!?

Jaka jest cena Multicooker Salute?

garnek szybkowar Multicooker everstar cenacena garner od everstar opinie

Everstar Rafał Bełz - zawyżona cena sprzętu

Ażebyśmy wszyscy dobrze się rozumieli jak i żeby podsumować dotychczasowe informacje.
Firma EVERSTAR  z Kościana z ulicy Piłsudskiego, której szefem jest Pan Rafał Bełz, w swojej ofercie posiada między innymi – garnek  Elite Cook, nazywany na ich stronie internetowej – po prostu  COOCER lub Multico0cer.

Twierdząc,  iż jest to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie urządzeń kuchennych – wyceniają go na kwotę, bagatela – 5990 zł,
Tymczasem, to samo urządzenie bez problemu można kupić za 345 zł (w przeliczeniu na PLN).

Różnica jest aż niewiarygodna, lecz zapewniamy, że to nie jest pomyłka.
Zobrazujmy to raz jeszcze, po to, ażeby każdy mógł sam wystawić swoją opinię o Everstar.

0
Cena Everstar
0
Inna cena
0
"Czysty zysk"

Odstąpienie od umowy podpisanej z Everstar Rafał Bełz

Fundacja Daje Siebie – na stronie której jesteś – może Ci pomóc w wycofaniu się z podpisanej na prezentacji umowy.
Takich spraw mamy na swoim koncie naprawdę setki więc … wiemy co i jak należy zrobić.

czytaj uważnie

Jesteśmy dla Ciebie i to w Twoim interesie jest wycofanie się z zawartej umowy. Abyś wiedział na co możesz liczyć, w czym i jak Ci pomożemy – w pierwszej kolejności przeczytaj nasz regulamin.

uzupełnij

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się Twojej sprawie, musimy znać kilka podstawowych faktów. A żeby je poznać – odpowiedz na kilka ważnych dla nas pytań – niezobowiązująco.

daj nam moment

Po uzupełnieniu formularza daj nam czas na odpowiedź. Maksymalnie jeden dzień roboczy. W tym czasie zachęcamy do wyrażenia opinie o  firmie na pokazie którym byłeś obecny.

Fundacja dostaje pismo z Kancelarii Adwokackiej w sprawie Everstar Rafał Bełz.

Jakiś czas otrzymaliśmy list którego nadawcą jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pawlicki Skoki ul. Kościuszki 21.
Radca prawny oczywiście podpisał się w imieniu  pana Bełza i jego firmy.
Byłą to oficjalna informacja, która – w naszej ocenie – miała  na celu… zniechęcić Fundację do pomocy konsumentom którzy zawarli niekorzystną umowę podczas prezentacji organizowanych przez Everstar Rafał Bełz.
Radca prawny Marcin Pawlicki chciał zabronić nam m.in:
– publikowania na stronach Fundacji informacji, które Everstar uznaje za nie korzystne. 

Lecz niestety – my publikujemy informacje które są zgodne są z prawdą  i stanem faktycznym!
Przez stosowanie prawniczego bełkotu, Pan Pawlicki próbował wmówienia nam, że robimy coś, czego robić nie powinniśmy. Oto pismo o którym mowa:

Mamy wrażenie jakby chciano nas zmusić, i to w trybie natychmiastowym (ponieważ max 3dni) do usunięcia– ze stron Fundacji Daje Siebie, wszystkich informacji dotyczących firmy z siedzibą w Kościanie
Mamy wrażenie jakoby niektórym ludziom zależało na tym,  aby nie publikować faktów i opinii o Everstar Rafał Bełz.
To tylko nasze odczucia, bo każdy zainteresowany sam niechaj to sobie zinterpretuje, po analizie umieszczonego powyżej pisma, jakie wysłał Radca Prawny Marcin Pawlicki.

Nie chcieliśmy aby długo czekano na naszą odpowiedź – oto ona:

Oto zarzuty Everstar wobec Fundacji - w skrócie.

" Fundacja posługuje się znakami towarowymi Everstar (a także zastrzeżonymi oznaczeniami TORRNADO) bez jakiegokolwiek tytułu prawnego, a zatem całkowicie nielegalnie.

Firma nie ma prawa ochronnego na znak towarowy EVERSTARani w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej, ani w Europejskim Urzędzie (EUPIO) ani Światowej Orgnizacji Własności Intelektualnej (WIPO)

Fundacja przetwarza dane osobowe pana Rafała Bełza - na co ten nie wyraził zgody przez co naruszamy RODO

Po pierwsze – to nie nasza wina, że nazwa firmy zawiera w sobie imię i nazwisko jej właściciela
Po drugie – nazwa firmy jest ogólnie dostępna więc o naruszeniach nie może być w ogóle mowy, Panie mecenasie Pawlicki.
Po trzecie – zadaniem Fundacji jest pomoc konsumentom, w tym informowanie ich o przedsiębiorcy który jest stroną umowy.
Po czwarte – Fundacja publikuje sprawdzone informacje.
Po piąte – gdyby firma grałą Fair Play – konsumenci nie pisali by o nich negatywnych komentarzy, które publikowane są na stronie Fundacji.

Podobne i powiązane

17 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedzi na wątek
1 Ludzie
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy wątek komentarza
  Subscrybuj  
Powiadom o
eMWu

nie rozumiem dlaczego dzwoniąc do mnie konsultant przedstawia się randomowymi danymi typiu Jan Kowalski/Anna Nowak, nie informuje o nagrywaniu rozmów i na pytanie kto jest administratorem moich danych podaje firmę, która nie istnieje. Co za dno. Skoro oszukuja juz na etapie pierwszej rozmowy to nie chcę wiedzieć, co za szajs oferują naiwnym ludziom nie potrafiąc obronic samych siebie. Oczywiście rozmowę nagrałam ja, ponieważ dla mnie jako IODO jest to bardzo ciekawy case do rozgryzienia 🙂

Lasko

PRAWDĄ są słowa jakie można tu przeczytać – dotyczące usuwania komentarzy jakie internauci mogą umieszczać na forach z opiniami – a myślę tu o goWORK. Mój wpis – który nie był ani niekorzystny ani wychwalający Ever Star – też zniknął. Zrzut ekranu postaram się dostarczyć do wiedzy Fundacji aby dalej przestrzegali internautów.

Walde

Śmieszne i żenujące jest działanie firmy zarówno na pokazach jakie są głównie dla babci i dziadka organizowane jak również działanie opisane w tym tekście które pokazuje jak bezczelni są szefowie takich firm oraz jak bardzo boją sieprawdy skoro nawet na gowork przekupują byleby tylko móc kasować komentarze które firmie nie służą

NAZWA UŻYTKOWNIKA NIEDOZWOLONA

Na pokazie wszystko pięknie mówili. Mili sympatyczni. Ale gdy się okazało, że nikt zakupem ich cudownych sprzętów nie jestzainteresowany to wyszło ich prawdziwe oblicze i szczery szacunek jaki mają (a raczej nie mają ) do ludzi. Ale co się dziwić że nikt nie chciał kupić? Przecież to tandeta

Teresa

Przysyłają zaproszenie po pokazie / ja dostałam dzien po / ,żeby ewentualnie nie sprawdzić tej firmy, gdybym miała przed napewno przeczytałabym coś o nich. Miało być o zdrowym zywieniu / więc odrazu skojarzyłam,że będa garnki/ ale Pani prze telefon zapewniaŁa, ze oni nic nie sprzedaja tylko pogadanka – więc poszłam i dałam sie namówić na wyciskarke do soków 2500 zł po targach/ , do tego w prezencie materac za 0 zl.w prezencie do tego zakupu. Taka wyciskarka na allegro kosztuje 280- 650 zl nie wiem ile materac ale był za 0 zł – sprawdziłam w domu.Zadzwoniłam,ze chće zwrócic ale powiedziano mi,ze nie ma zwrotów / wycisnęłam przez nia 1 jabłko/ . Przy podpisywaniu umowy mówiłam,ze nie wiem jak działa ta wyciskarka bo ją nie zademonstrowali na pokazie – powiedzieli,że mam… Czytaj więcej »

Danusia

Mój tato niestety dał się nabrać. Wmówili mu, że wygrał nie wiadomo co. W ramach “wygranej /szczęśliwego numerku” podpisał umowę i wziął na kredyt na inne produkty. Nawet mu taksówkę zamówili, by tylko to wszystko ze sobą zabrał!Najgorsze jest to, że on w tą całą ściemę uwierzył. Opowiada o Bóg wie jakich certyfikatach, o odkurzaczu co “krawaty wiąże i usuwa ciąże”, a ja widzę, że to po prostu zwykłe badziewie. Do tego wszystkiego nie jest świadomy ile tak naprawdę za to wszystko zaplaci. Gdy próbowałam uświadomić mu ile kosztuje kredyt (z kalkuratorem w ręku), to nie wierzy bo pan na pokazie mówił co innego. Ręce opadają! Jak można tak oszukiwać starszych ludzi! Za te pieniądze to można kupic odkurzacz robot, który sam odkurza, a nie zap….ć z takim badziewiem co… Czytaj więcej »

Mariolka

czy za takich ściemniaczy nie powinna się wziąć prokuratura ? Przecież to co ja widziałam na prezentacji to złodziejstwo w biały dzień. A gdy głośno wyraziłąm swoje zdanie – po chwili zostałam wyproszona. Złe wrażenie -oj złe a mnie zrobili !!!

Waldemar

Kiedyś ta firma sprzedała mi w “promocji” odkurzacz. Elise.
Myślałem żę kupuje dobry sprzęt. Dziś wiem że kupiłem badziewie, kupę złomy i górę tandetnego plastiku.
Słabe wykonanie. Fatalna jakość. Nieporęczny. Bezużyteczny.

Piotr M

A co zrobic żeby nigdy więcej nie dzwonili ? Do mnie regularnie min raz na miesiąc. a jak nie iodbiorę to kilka tel. dziennie 🙂
sądem straszyć , RODO ? Pomocy

NICk

Wiecie ile wart jest zeszłoroczny śnieg ??
Tyle samo co produkty tej firmy !!!
Boże drogi – jesteś chyba tańszy niż produkty tej marnej firmy !!!

Andrew

Naciągacze. Pomimo że przy pierwszym telefonie odmówiłem, to po chwili znów ktoś dzwonił i próbował umówić na prezentację. Gdy poprosiłem o przesłanie mojej zgody na wykorzystywanie moich danych – rozłączyli się.

S12

Ćwoki prubują naciągać starszych ludzi teraz w Jaworznie w Hotelu Brojan.
To sie nadaje do PROKURATURY.
Powinien rząd wkońcu zrobić coś z tymi naciągaczami i oszustami.

Maja

Firma nachalnie narusza moja prywatność budząc mnie telefonami. firma narusza RODO, ni ma upoważnienia do dysponowania moimi danymi osobowymi. Wnioskuję o wydanie zakazu działalności tej firmy EVERSTAR.

Zdzisław

??? Byłem na pokazie w Gnieźnie w dniu 06.09.2018 na godz.17,30 i mam bardzo negatywne wrażenia z tego pokazu, który w zasadzie ograniczył się do reklamowania horrendalnie drogich urządzeń, a na dodatek przy braku chętnych do zakupu w/w urządzeń niektórym przedstawicielom zaczęły puszczać nerwy. Na pytanie jednej z uczestniczek pokazu o prezenty, które były wyszczególnione na zaproszeniach, pani wręczająca płyny odpowiedziała w bardzo niegrzeczny sposób, a mianowicie – dostała pani płyny to może sobie iść bo nic więcej nie dostanie. Na zwróconą uwagę, że jest nieprzyjemna, odpowiedziała że nieprzyjemna to ona dopiero może być. Myślę że w taki sposób to klientów na pewno nie zdobędą.

Aśka

Oszuści – krętacze – ściemniacze – dobrzy mówcy – handlujący badziewiem – firma Everstar NIE POLECAM

Markek

Naciągają na zakup odkurzacza który ma być niby taki sam jak Rainbow – a guzik prawda. Podobnie wyglądający sprzęt można poszukać , zaleźć i kupić w internecie  za …. jakieś 500 złotych. Morał – nie warto kupić i przepłacić w Everstar

uRSZULA

Kupiłam odkurzacz Tornado w  opisanej tutaj firmie Everstar z Kościana. Myślałam żę to faktycznie będzie dobry sprzęt a okazało się tylko niczym więcej niż KUPĄ plastiku. Dywanu wyprać to tym się nie da – bo rury i końcówki aż trzeszczą i mam wrażenie że za chwilę pękną.  Myć podłgi to też się zbytnio nie da – bo rury przeciekają i za odkurzaczem trzeba iść ze szmatą i wycierać podłogę. Po 20 minutach odkurzania trzeba przez 30 minut odkurzacz czyścić – NIE POLECAM.