Comfort Med Plus - Opinie o firmie i pomoc w odstąpieniu od umowy

Skoro jesteś na tej stronie, oznacza to, że szukasz pomocy w odstąpieniu od umowy. Firma Comfort Med Plus Wysogotowo tudzież Przeźmierowo – jakie są opinie? Sprzedaż bezpośrednia podczas pokazów organizowanych głównie dla emerytów i seniorów – czyli sposób na sprzedaż mat masujących, odkurzaczy itp. ComfortMed podobnie jak wiele innych firm utrudnia odstąpienie od umowy , zwrot towaru oraz odzyskanie zaliczki. Mata masująca nefrytowa Medical Massage, Comfort Home jak również Salute – opinie konsumentów. Co to znaczy odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa? Odkurzacz czyszcząco piorący Fakir,  Home Eco Clean czy też Comfort Clean – opinie klientów system czyszczący. Robot kuchenny Elite Cook jako prezent do urządzenia masującego czy też do innych produktów oferowanych na prezentacji – czy można zwrócić towar i anulować kredyt? 

Organizator prezentacji handlowych - Comfort Med Plus

Kolejna firma, w ofercie której znajdziesz między innymi maty masujące, materace wibrujące, odkurzacze wodne, garnki czyli naczynia, wyciskarki, roboty kuchenne typu Practicooker i inne … cuda na kiju, cuda nie widy i gruszki na wierzbie.
Co więcej można powiedzieć o Comfort Med Plus z siedzibą w Przeźmierowie / Wysogotowie ?
Ano to, że jeśli kupiłeś na jednym ze zreorganizowanym przez nich pokazów, to możesz być pewny , że firma będzie utrudniać odstąpienie od umowy. Mało tego – odzyskanie wpłaconych przez Ciebie pieniędzy – nie będzie takie proste.
Przygotuj się zatem na … pewnego rodzaju batalię !!!

Opis działalności:

Sprzedaż poza lokalem przedsiębiorstwa czyli na tak zwanych pokazach/prezentacjach organizowanych głównie dla emerytów i rencistów.

Adres firmy

Wysogotowo,
Ul. Serdeczna 8
62-081 Przeźmierowo

Odstąpienie od umowy

Fundacja Daje Siebie powstała nie po to , by mówić Wam w teorii, co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.
Od rad i porad są przecież Rzecznicy czy UOKiK !!!

Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

Pamiętaj, że masz ograniczony czas, dlatego też – należy działać szybko i zdecydowanie.
Konsument który chce się wycofać z umowy ma na to – zgodnie z prawem  14 dni.
Zaufaj nam – jest to wystarczająco długi okres, by móc się z tym problemem uporać !!!

Co sprzedaje firma Comfort Med + czyli ich produkty

Odkurzacze wodne

Fakir, Home Eco Clean, Comfort Home

Często podczas spotań sprzedażowych oranizowanych poza lokalem przedsiębiorstwa, spotkać można m.in. odkurzacze piorące. Żeby brzmiało bardziej poważnie i dostojnie , nazywane mówi się na nie systemy czyszczące. Taki właśnie sprzęty można kupić między innymi na spotkaniu z firmą Comfort Med Plus. A Jeśli kupiłeś – Fundacja Daje Siebie może Ci pomóc w odstąpieniu od umowy zawartej właśnie podzcas takiego spotkania.

Maty masujące Medical Massage Opinie

Urządzenia do masowania Salute, Prestige jak również Medi Home czy na specjalne zamówienie Comfort Med - Medical Massage.

Czy warto kupić matę masującą?

Tego nie wiemy. Wiemy jednak, że jeśli kupiłeś i się rozmyślłeś - to możemy Ci pomóc w odstąpieniu od umowy.
maty masująca

Garnki czyli naczynia z pokazu

Sprzęt kuchenny do gotowania czyli po prostu garnki ze "stali szlachetnej" które mają służyć na lata. A tak szczerze mówiąc - gfzir zwrócić, zrezhgnować czli wycofać si eze zobowiązań?

Czy można zwrócic naczynia z pokazu?

Oczywiście, że można - bo taką możliwość daje Ci prawo konsumenta. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy i oczekuj odpoweidzi.
Garnki z pokazu

Multicooker czyli robot kuchenny

Faktem jest, żę ten sprzęt kuchenny wzorowany na znanym i szanowanym urządzeniu typu Thermomix. Co więcej - faktem jest też i to że z Thermomixem - nie ma nic wspólnego

Multicooker czy Practicooker czyli a'la Thermomix

Nie powinno sie porównywać znanych i renomowanych marek do produktów które tylko ewentualnie przypominają te renomowane. Nie wszystko złoto co się świeci.
Multicooker

Wyciskarki do soków z pokazu

Kiedyś były to sokowirówki lecz dziś to wyciskarki służą do robienia soków. Podobno to ważne , muszą to być WYCISKARKI WOLNOOBROTOWE 🙂

Wyciskacze soków czy pienięczy?

Nie negujemy absolutnie konieczności zdrowego ani odżywiania ani stosowania przemyslanej i rozsądnej diety. Wiemy jak ważne jest odpowiednie odżywianie jednakże nie wiemy po co przepłacać.

Oczyszczacz powietrza Prestige

Urządzenie do filtracji powietrza które teoretycznie ma czyścić ze wszystkiego co szkodliwe , w tym z pyłków, alergenów, roztoczy. Sprzęt coraz popularniejszy w czasach nadmiernie zanieczyszczonego powietrza jakim oddychamy.

Czy oczyszczacz powietrza ułatwia oddychanie?

Jeśli nawet jest skuteczny i jest wstanie filtrować czy nawilżać powietrze - to jna jakiej powierzchni? Ile czasu musi być uruchomiony aby spełnił zadanie? Czy jego efektywność i zastosowanie zostało potwierdzone? Wiele pytań - zero odpowiedzi

FUNDACJA DAJE SIEBIE - pomaga w odstąpieniu

Bez względu na to co kupiłeś ile zapłaciłeś i dlaczego taką decyzję podjąłeś - możesz zrezygnować z podpisanej umowy. Jeśli konsument oczekuje naszego wsparcia - służymy pomocą i dobrą radą.

Jeśli chcesz zrezygnować z umowy - Fundacja Ci pomoże

Odstąpienie od umowy może przysporzyć wielu problemów, zmartwień czy też nieprzespanych nocy. Dla Ciebie jest to pierwsza taka sprawa - dla nas jednakże - standardowe działanie
ZGŁOSZENIE

Los tak chciał

Sprzedawcy często podkreślają, że prezentowanych produktów kupić nie można gdyż są to towary sponsorów, którzy samodzielnie wchodzą na polski rynek. Sprytnie jednak, na końcu pokazu organizuje się „losowanie szczęśliwców” którzy mogą dokonać zakupu – jako jedyni.

Promocja warta tysiące

Zwycięzcy losowania otrzymują całe mnóstwo nagród, co podkreślają handlowcy – ZA DARMO.
Dużo ciszej,mniej wyraźnie i słabiej podkreśla się fakt, że POD WARUNKIEMz ŻE KUPI SIĘ JEDEN Z PRODUKTÓW.
Taki to jest patent na sprzedaż.

 

Zwrot niemożliwy

Sprzedać podczas pokazu to nade wszystko – duża umiejętność handlowa.
Kolejnym elementem w walce o pieniądze konsumentów jest utrudnianie zwrotu towaru, nie mówiąc już o problemach ze odzyskaniem wpłaconych podczas pokazu pieniędzy

Odstąpienie od umowy zakupu podpisanej z Comfort Med Plus +

Fundacja Daje Siebie – na stronie której jesteś – może Ci pomóc w wycofaniu się z podpisanej na prezentacji umowy.
Takich spraw mamy na swoim koncie naprawdę setki więc … wiemy co i jak należy zrobić.

01 Regulamin

czytaj uważnie

Jesteśmy dla Ciebie i to w Twoim interesie jest wycofanie się z zawartej umowy. Abyś wiedział na co możesz liczyć, w czym i jak Ci pomożemy – w pierwszej kolejności przeczytaj nasz regulamin.

02 Zgłoszenie

uzupełnij

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się Twojej sprawie, musimy znać kilka podstawowych faktów. A żeby je poznać – odpowiedz na kilka ważnych dla nas pytań – niezobowiązująco.

03 Odpowiedź

daj nam moment

Po uzupełnieniu formularza daj nam czas na odpowiedź. Maksymalnie jeden dzień roboczy. W tym czasie zachęcamy do wyrażenia opinie o  firmie na pokazie którym byłeś obecny.

Maty Masujące

Inne Urządzenia do masażu
  • Maty Masujące
  • Poduszki do masowania
  • Masażery
Produkty

Odkurzacze

Sprzedawane produkty
  • Odkurzacze wodne
  • Roboty Kuchenne
  • Podkłady wełniane
firma

Elite Cook

Sprzedawcy - Białystok Wierzbowa 12
  • Srebrne garnki
  • Prakticooker
  • Akcesoria AGD
producent

Podobne i powiązane

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarza
0 Odpowiedzi wątku
0 Obserwujący
 
Hottest comment thread
2 Comment authors
MirosławaSławek Recent comment authors
  Subscybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Mirosława
Mirosława

Moja mama uwierzyła w piękne słowa, nie do końca prawdziwe, na pokazie firmy COMFORT MED PLUS. Cena miała być 250 zł, a na dowodzie sprzedaży widniało 2500 zł. Te dwie kwoty nie brzmią nawet podobnie, dlatego wierzę że mama mówi prawdę, do tego rozłożone na 36 rat, co daje kwotę ponad 3000 zł za urządzenie do gotowania plus niby gratis mata terapeutyczna. Mama zorientowała się dopiero po dwóch dniach, dopiero… Czytaj więcej »

Sławek
Sławek

Moi rodzice zakupili kilka produktów w tej pseudo profesjonalnej firmie kilka tygodni temu. Gdy chcieli zrezygnować to pani z biura zaczęła wyzywać strszyć mówić ze oddac nie mozna, ze towar promocyjny ze jedynie co można zrobić to zmniejszyc wartosc umowy bo calkowicie zrezygnowac nie mozna. No i rodzice sie zgodzili bo jak już przepłacać to chociaż jak najmniej. A jak sie potem okazalo gdy poszedłem do rzecznika-można było się wycofać… Czytaj więcej »