Fundacja Daje Siebie czyli pomoc konsumentom

Krótko mówiąc, o czym jest ta strona.
Odstąpienie od umowy podpisanej na prezentacji czyli inaczej mówiąc pokazie sprzedażowym. Fundacja Daje siebie – czyli pomoc tym, którzy kupili towar i chcą z niego zrezygnować. Odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy czyli najczęściej –  podczas spotkania dla emerytów. Rezygnacja z zakupu dokonanego na odległość jak również anulowanie kredytu. Oddanie towaru do sprzedawcy a później zwrot zaliczki. Firma Casada Virgam Clavam Palatinus jak również Betterday czyli firmy Białystok Wierzbowa. Daje Siebie opinie, skuteczność działania a poza tym relacje klientów. Fundacja – kontakt, numer telefonu oraz godziny pracy. Jak oddać towar i odstąpić od umowy czyli pomoc konsumentom? Wycofanie się z umowy na przykład RelaxTIME, Remeso Life, Vita Lux Luboń jak również Everstar  i inni . Exito FOR HEALTHY AIR a także Radamenes Mrowino – jakie są opinie? Omega Medical i Omega Mrowino ulica Towarowa – czy to są te same firmy? Pollana Med Klucz Invests  jak też Zag Invest czy Rademenes – firmy z siedzibą w miejscowości Mrowin0. Daje Siebie fundacja forum jak również opinie na temat działalności. Prawa konsumenta – czyli gdzie szukać pomocy? Statut Daje Siebie która zajmuje się pomaganiem tym konsumentom, którzy zostali oszukani. Sprzedaż bezpośrednia w Polsce to w dużym stopniu pokazy albo prezentacje.  Oszukani na garnki czyli naciągnięci podczas spotkania.

Fundacja czyli pomoc w odstąpieniu

Fundacja Daje Siebie powstała nie po to , by mówić Wam w teorii, co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.
Od rad i porad są przecież Rzecznicy czy UOKiK !!!
Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas – chleb powszedni !!!
Pamiętaj, że masz ograniczony czas, dlatego też – należy działać szybko i zdecydowanie.
Konsument który chce się wycofać z umowy ma na to – zgodnie z prawem  – 14 dni.
Zaufaj nam – jest to wystarczająco długi okres, by móc się z tym problemem uporać !!!

Rezygnacja z zakupu

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni od momentu podpisania umowy. Nie musisz  nikomu i z niczego się tłumaczyć !!!

Druk odstąpienia

Twoim zadaniem będzie, między innymi, wysłanie stosownego pismo do wiadomości sprzedawcy. A żeby wiedzieli Oni, że jesteś „naszym człowiekiem”, przygotujemy personalny druk odstąpienia od umowy sygnowany naszym logotypem, który po podpisaniu będziesz musiał po prostu wysłać

Instrukcje

Ponadto, każdy konsument który jest pod naszymi skrzydłami, otrzymuje proste i jasne instrukcje postępowania. Wystarczy – po prostu – działać krok po kroku.

Przygotowanie paczek

Twoim zadaniem będzie również przygotowanie paczek na czas transportu. Jasno i wyraźnie wskażemy Ci na co powinieneś zwrócić uwagę, co robić a czego wręcz – nie robić nie powinieneś.

Zamówienie kuriera

Gdy będziesz już miał przygotowane paczki według naszych wskazówek, zamówimy Ci kuriera który odbierze je od Ciebie i dowiezie tam – gdzie powinien. Czyli – bezpośrednio do siedziby sprzedawcy.

Anulowanie kredytu i zwrot zaliczki

Zobowiązujemy się również do anulowania kredytu w Twoim imieniu jak również pomożemy w odzyskaniu wpłaconych pieniędzy podczas pokazu pieniędzy.

Pracując przez kilka lat w branży bezpośredniej, zauważyłem jak bardzo zmienił się sposób sprzedaży - na tak zwanych pokazach. Byłem naocznym świadkiem tego, jak mocno zależało szefostwu niektórych firmy na obrocie, na zysku i na dużych pieniądzach. Jak wielki był nacisk na to, by klient po prostu - podpisał umowę. Jak nauczani byli handlowcy, co i jak robić , aby nie mówić klientom tego, czego wiedzieć nie powinni !!! Krótko mówiąc, to nieuczciwość i zachłanność ludzi, którzy kierują takimi firmami, była pośrednią przyczyną założenia tej Fundacji. Czyli Organizacji, która stojąc w obronie interesów konsumenta pomaga tym, którzy czują się wykorzystani i oszukani. A jest komu pomagać !!! I będziemy tak długo to robić, aż nie oczyścimy branży bezpośredniej z chwastów i pędraków. Aż nie powróci na pokazy respektowanie kodeksu, kultura sprzedaży czy po prostu …  zwyczajna ludzka uczciwość”

Tomasz Bartoszak

Prezes Zarządu Fundacji Daje Siebie

„Fundacja musi mi pomóc – po to jesteście!”

Zbyt często od ludzi którzy dzwonili na infolinię Fundacji słyszymy , iż… mamy OBOWIĄZEK POMOCY. 
Jakiej pomocy ? W WYCOFANIU SIĘ Z UMOWY JAKĄ ONI (klienci) PODPISALI.
Takie słowa – jak również rozmowa której sens to  „MUSICIE MI POMÓC”  działa na nas strasznie, ale to strasznie demotywująco.
A że podobne wypowiedzi ze strony konsumentów zdarzają się coraz częściej – poruszamy to na forum.

Szanowni Państwo – warto mieć na uwadze fakt, że Fundacja nie ma wsparcia rządowego !!!
Nie dostajemy dotacji , nie mamy żadnej pomocy z zewnątrz.
Pomagamy – bo chcemy – a nie dlatego bo musimy !!!
Żadna osoba związana z Fundacją Daje Siebie – nie dostaje za swoją pracę wynagrodzenia !!!
Osoby które tworzą tą organizację poświęcają swój własny, prywatny czas – na pomoc  konsumentom.
Niektórzy poświęca kilka godzin w miesiącu a inni – kilkadziesiąt w tygodniu !!! 

Ci co muszą a Ci co chcą !!!

Rzecznicy Praw Konsumenta, konsultanci i doradcy UOKiK – czyli osoby które „zawodowo”  stojące w obronie praw konsumenta.
To oni właśnie za swoją pracę – dostają wynagrodzenie. I – prawdę powiedziawszy – jest to absolutnie normalna sprawa.
Za pracę należy się bowiem wynagrodzenie!!!

Podkreślamy jednak iż urzędnicy dostają wypłaty – co by nie mówić – z naszych i Waszych podatków !!!

Fundacja – takiego komfortu nie ma !!!

Utrzymujemy się dzięki temu, że zbudowaliśmy sobie wśród ludzi zaufanie. Nasza ciężka praca, jak też zawzięta walka o prawa konsumenta wraca do nas, w formie darowizn jakie otrzymujemy w ramach podziękowania za pomoc w odstąpieniu od umowy.

Czy pomoc Fundacji jest płatna ?

Powiedzmy sobie szczerze – są tacy Polacy, którzy w momencie gdy sprawa jest pozytywnie zakończona (towar zwrócony, kredyt anulowany) którzy…  nie potrafią nawet powiedzieć zwykłego , prostego … DZIĘKUJĘ !!!

Są jednak i tacy, którzy mają świadomość tego, że Fundacja – też ma rachunki i zobowiązania.

Te osoby wpłacają darowizny, jako podziękowanie za rozwiązanie problemu i jako wsparcie naszych dalszych działań.
Kwoty datków – są różne:

  1. Czasami konsument,  zrzeka się wpłaconej na pokazie zaliczki. Po prostu – to co wpłacił jako zadatek na prezentacji, przekazuje do naszej dyspozycji.
  2. Często darowizną jest pewien procent od umowy, z której pomogliśmy zrezygnować na przykład  2%, 3%, 4% – różnie.
  3. Najczęściej jest to równowartość jednej miesięcznej raty, jaką ktoś musiałby płacić przez 24, 36, 48 miesięcy – gdybyśmy nie pomogli.

Chcemy jasno i wyraźnie podkreślić iż …
Otrzymane od konsumentów darowizny i datki – to forma podziękowania za okazaną pomoc  jak i dalsze wsparcie naszych prac.
ZAZNACZAMY – nikogo do wsparcia – NIE ZMUSZAMY !!!

Rachunek bankowy dla Fundacji Daje Siebie

28 1140 2004 0000 3102 7769 5581 mBank

Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na realizacje celów statutowych

Jeden procent podatku dla Fundacji Daje Siebie

Aby móc otrzymać 1% podatku, Fundacja musi, między innymi, działać kilka lat.  My – jesteśmy zbyt młodzi. Dlatego też w tej kwestii – korzystamy z pomocy zaprzyjaźnionej Fundacji Fani Mani

Organizacja : Fani Mani
KRS : 0000 507234
Cel szczegółowy: 2 2 0 1 1 

Więcej informacji na stronie:
 www.dajesiebie.com/jeden-procent

Nasz Fan Page

Polub nasz Fan Page na Facebook. Przeczytaj opinie o Fundacji Daje Siebie umieszczone na portalu społecznościowym

Regulamin

Fundacja Daje Siebie pomaga konsumentom w odstąpieniu od umowy. Jednak zanim się do nas zgłosisz - zapoznaj sie z regulaminem.

Kontakt z Fundacją

Numer telefonu do Fundacji Daje Siebie, adres mailowy a co najważniejsze - godziny pracy.

Kontakt

Fundacja Daje Siebie – kontakt O czym jest ta strona – w wielkim skrócie.Fundacja Daje Siebie czyli jak konsument może zgłosić chęć odstąpienia od umowy?

Czytaj więcej »

Fundacja

Fundacja Daje Siebie – pomoc konsumentom którzy podpisali umowę na pokazie – odstąpienie od umowy, zwrot towaru, anulowanie kredytu, odzyskanie zaliczki.

Czytaj więcej »

63 komentarze

Dodaj Komentarz

Twój adres mailowy nie będzie publikowany. Jest tylko do naszej wiadomości.