Fundacja Daje Siebie czyli pomoc konsumentom w rezygnacji i odstąpieniu od umowy

Słowa i zdania kluczowe które krótko mówiąc, opiszą o czym jest o czym jest ta strona.  Odstąpienie od umowy podpisanej na prezentacji czyli inaczej mówiąc na pokazie sprzedażowym. Fundacja Daje siebie – czyli pomoc tym, którzy kupili towar i chcą z niego zrezygnować. Odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy czyli najczęściej –  podczas spotkania dla emerytów. Krótko mówiąc jak zwrócić towar zakupiony na prezentacji? Rezygnacja z zakupu dokonanego na odległość czy też anulowanie kredytu. Oddanie towaru do sprzedawcy a później zwrot zaliczki. Zaproszenie po odbiór tabletu, odkurzacza, zwabienie na pokaz, oszukani na prezentacji – to typowe określenia pokazu sprzedażowego masażerów, garnków , odkurzaczy wodnych.
Firma Casada  Lifemed Prolife jak również Clavam, Virgam, Betterday czyli firmy Białystok Wierzbowa. Daje Siebie opinie, skuteczność działania a poza tym relacje klientów. Fundacja – kontakt, numer telefonu oraz godziny pracy. Jak oddać towar i odstąpić od umowy czyli pomoc konsumentom? Wycofanie się z umowy na przykład RelaxTIME, Remeso Life, Vita Lux czyli Solution Channel Luboń jak również Everstar  i inni.
Omega Medical i Omega Mrowino ulica Towarowa – czy to są te same firmy? Pollana Med Klucz Invests  jak też Zag Invest czy Rademenes – firmy z siedzibą w miejscowości Mrowin0. Daje Siebie fundacja forum jak również opinie na temat działalności. Prawa konsumenta – czyli gdzie szukać pomocy? Statut Daje Siebie która zajmuje się pomaganiem tym konsumentom, którzy zostali oszukani. Sprzedaż bezpośrednia w Polsce to w dużym stopniu pokazy albo prezentacje.  Oszukani na garnki czyli naciągnięci podczas spotkania.

Odstąpienie od umowy

Fundacja Daje Siebie powstała nie po to , by mówić Wam w teorii, co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.
Od rad i porad są przecież Rzecznicy czy UOKiK !!!

Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

Rezygnacja z zakupu

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni od momentu podpisania umowy. Nie musisz  nikomu i z niczego się tłumaczyć, tym bardziej sprzedawcy – ze swojej decyzji!!!

Druk odstąpienia

Dla każdego szykujemy personalny druk odstąpienia od umowy, sygnowany naszym logotypem, dzięki czemu sprzedawca będzie wiedział, że jesteś pod naszymi skrzydłami.

Instrukcje ​

Ponadto, każdy konsument który jest pod naszą opieką, otrzymuje proste i jasne instrukcje postępowania. Wystarczy – po prostu – działać krok po kroku.

Przygotowanie paczek

Twoim zadaniem będzie głównie przygotowanie paczek na czas transportu. Jasno i wyraźnie wskażemy Ci na co powinieneś zwrócić uwagę, co robić a czego wręcz – nie powinieneś robić. 

Zamówienie kuriera

Gdy będziesz już miał przygotowane paczki według naszych wskazówek, zamówimy Ci kuriera który odbierze je od Ciebie i dowiezie tam – gdzie powinien. Czyli – bezpośrednio do siedziby sprzedawcy.

Kredyt i zaliczka

Zobowiązujemy się również do anulowania kredytu w Twoim imieniu jak również pomożemy w odzyskaniu wpłaconych podczas pokazu pieniędzy.

Ile czasu na rezygnację z umowy?

Pamiętaj, że masz ograniczony czas na wycofanie się z podpisanej umowy, dlatego też – należy działać szybko i zdecydowanie.
Konsument który chce się odstąpić od umowy ma na to – zgodnie z prawem  14 dni.
Takie jest prawo które daje konsumentowi możliwość bezproblemowego wycofania się ze zobowiązań.
Zaufaj nam – jest to wystarczająco długi okres, by móc się z tym problemem uporać !!!

” Pracując kilka lat w branży bezpośredniej, zauważyłem jak bardzo zmienia się sposób sprzedaży, na tak zwanych pokazach. Byłem naocznym świadkiem tego, jak mocno zależało szefostwu niektórych firmy na obrocie, na zysku i na dużych pieniądzach. Jak wielki nacisk kładziony był na podpisanie umowy – bez oglądania się na dobro klienta. Jak nauczani byli handlowcy, co i jak robić , aby nie mówić klientom tego, czego wiedzieć nie powinni !!! Nieuczciwość i zachłanność ludzi, którzy kierują takimi firmami, była pośrednią przyczyną założenia tej Fundacji. Organizacji, która stojąc w obronie interesów konsumenta pomaga tym, którzy czują się wykorzystani i oszukani. A jest komu pomagać !!! I będziemy tak długo to robić, aż nie oczyścimy branży bezpośredniej z chwastów i pędraków. Aż nie powróci na pokazy: respektowanie kodeksu, kultura sprzedaży i zwyczajna ludzka uczciwość”

Tomasz Bartoszak
Prezes Zarządu Fundacji Daje Siebie

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

PYTANIA

Poniżej poruszamy kilka dość znaczących kwestii, problemów czy też wątków.
Znajdziesz też kilka odpowiedzi na dość znaczące pytania które jeśli jeszcze nie pojawiły się w Twojej głowie, to być może niebawem się pojawią.
Warto … przeczytać , przemyśleć  a przede wszystkim – zrozumieć.

Zadania Fundacji

Zbyt często od ludzi którzy dzwonili na infolinię Fundacji słyszymy , iż…
MAMY OBOWIĄZEK POMOCY. 

Jakiej pomocy ? W WYCOFANIU SIĘ Z UMOWY JAKĄ ONI (klienci) PODPISALI.
A że podobne wypowiedzi ze strony konsumentów zdarzają się coraz częściej – poruszamy to na forum. I pragniemy odwołać się zarówno do godności jak i honoru tych, którzy będą mieli okazje z nami rozmawiać.
Czy naprawdę uważasz,  że ktoś ma OBOWIĄZEK BY CI POMÓC?
Że ktoś MUSI WASZ PROBLEM ROZWIĄZAĆ? 

Bez względu na wyobrażenia niektórych ludzi, prawda jest taka, że
Pomagamy – bo chcemy – a nie dlatego bo musimy !!!

Żadna osoba związana z Fundacją Daje Siebie – nie dostaje za swoją pracę wynagrodzenia !!!
Osoby które tworzą tą organizację poświęcają swój własny, prywatny czas – na pomoc  konsumentom. Niektórzy poświęca kilka godzin w miesiącu a inni – kilkadziesiąt w tygodniu !!! 

Warto mieć też  na uwadze fakt, że Fundacja nie ma wsparcia rządowego !!!
Nie dostajemy dotacji , nie mamy żadnej pomocy z zewnątrz.

Rzecznicy Praw Konsumenta, konsultanci i doradcy UOKiK – czyli osoby które „zawodowo”  stojące w obronie praw konsumenta.
To oni właśnie za swoją pracę – dostają wynagrodzenie. I – prawdę powiedziawszy – jest to absolutnie normalna sprawa.
Za pracę należy się bowiem wynagrodzenie!!!

Podkreślamy jednak iż urzędnicy dostają wypłaty – co by nie mówić – z naszych i Waszych podatków !!!

Fundacja – takiego komfortu nie ma !!!
To co robimy – robimy z potrzeby – nie z przymusu !!!

Utrzymanie Fundacji

Wbrew niektórym opiniom, fundacje w Polsce nie są wspieranie bezpośrednio przez rząd.
Są tu jednak dwa wyjątki…
Pierwszym jest –  nazwijmy to – Fundacja „Ojca Dyrektora”.
Drugą, wspieraną osobiście przez rządzących jest – Caritas.

A co z resztą organizacji? No niestety muszą sobie joakoś radzić !!!
Kiedyś mówiło się , że są równi i równiejsi. Dziś, że jest lepszy i gorszy sort. 

Nie wiemy jakie Ty masz odczucia, myśli, przekonania i skojarzenia ze słowem FUNDACJA. Wiemy jednak co myśli przeciętny standardowy Polak w średnim wieku
Fundacja = Pomoc i Wsparcie = Pomoc Darmowa.
I owszem  jest w tym dużo racji, jednak … warto chyba spojrzeć prawdzie prosto w oczy.

 • FUNDACJA też dostaje rachunki i … musi je płacić
 • Z OBSŁUGĘ strony internetowej – też musimy zapłacić.
 • ZA PRĄD wykorzystywany do ładowanie telefonu i laptopa – też trzeba zapłacić
 • LAPTOP I TELEFON czyli narzędzia pracy, są własnością nie Fundacji – leczy tych osób które odpisują na maile i odbierają telefony. Jeśli jednak sprzęt odmówi posłuszeństwa to … czy myślisz , że ktoś nam pod drzwi podrzuci nowy towar czy raczej będziemy musieli za taki po prostu zapłacić?
 • CHCIELIBYŚMY zatrudnić pracowników a nie tylko liczyć na wolontariuszy, którzy dzisiaj są ale przez 3 dni ich nie będzie.
 • TAK musimy płacić za … dziesiątki innych spraw.

Z czego zatem utrzymuje się Fundacja Daje Siebie?

 • Z tego, że pomagamy ludziom, którzy często nam się odwdzięczają.
 • Ludzie doceniający naszą pracę i wysiłek, wynagradzają to najczęściej w formie finansowej
 • Z otrzymanych od konsumentów darowizn opłacamy rachunki i regulujemy niezbędne koszty
 • Przekazywane darowizny traktujemy zarówno jako podziękowanie za okazaną pomoc jak i wsparcie naszych dalszych działań.
 • Funkcjonujemy tylko dzięki temu, że część  ludzi przekazuje nam zaledwie ułamek z całej kwoty , jaką dzięki naszemu wsparciu – zaoszczędził.

Powiedzmy sobie szczerze – są tacy Polacy, którzy w momencie gdy sprawa jest pozytywnie zakończona (towar zwrócony, kredyt anulowany) którzy…  nie potrafią nawet powiedzieć zwykłego , prostego … DZIĘKUJĘ !!!

Co ciekawe, im trudniejsza, bardziej czasochłonna, zawiła czy skomplikowana jest sprawa konsumenta lub im konsument sam w sobie jest bardziej  problematyczny tym … Tym większe prawdopodobieństwo , że nie będzie potrafił docenić i uszanować  poświęconego cmu czasu, chociażby mówiąc proste „DZIĘKUJĘ”

Są jednak i tacy, którzy nawet nie muszą pytać, czy i jak mogą nas wspomóc. 
Takie osoby, jako podziękowanie za rozwiązanie problemu i jako wsparcie naszych dalszych działań, sami szukają pomysłów jak mogą nam pomóc. Niektórzy świadczą jakieś usługi, inni zaopatrują nas w coś użytecznego czy eksploatacyjnego, a inni przekazują przekazują darowiznę.  Kwoty datków – są różne:

 1. Czasami konsument,  to co wpłacił jako zadatek na prezentacji, przekazuje Fundacji, gdy sam pieniądze odzyska.
 2. Często darowizną jest pewien procent od umowy, z której pomogliśmy zrezygnować na przykład  2%, 3%, 4% – różnie.
 3. W przypadku konsumentów którzy na pokazie zakupili towar na raty,  (np na 48 miesięcy) to takie osoby często przekazują nam równowartość jednej raty jaką musieliby płacić, gdyby nie nasza pomoc. Krótko mówiąc, gdybyśmy nie pomogli to musiałbyś przez 48 miesięcy (miesiąc w miesiąc) płacić jakąś kwotę do banku. Jeśli jednak sprawa ma szczęśliwy finał, to część ludzi przeznacza równowartość jednej  raty i przekazuje ją jako podziękowanie. Pozostałe 47 rat zostaje u Ciebie w kieszeni 🙂
 4. Od jakiegoś czasu widzimy, że przybywa konsumentów, którzy przelewają na konto fundacji jakieś – nazwijmy to – symboliczne i nie odczuwalne dla domowego budżetu kwoty. I są to wpłaty  systematyczne – w wybranych odstępach czasowych.
  Dla zrozumienia posłużmy się przykładem. W marcu, kwietniu i w maju zauważyliśmy przelew od tej samej osoby, tego samego dnia miesiąca, tej samej kwoty – dokładnie 27zł. Zadzwoniliśmy do Pani Janeczki  (sprawczyni zamieszania 🙂 ) z zapytaniem, czy nie doszło do pomyłki, ponieważ 3 raz dostajemy od niej przelew. Ta jednak wyjaśniła nam swoją strategie. Otóż Pani Janeczka ustawiła w swoim banku  stały przelew ze swojego konta na konto fundacji – konkretnego dnia miesiąca, konkretnej kwoty i na konkretny czas.  A dlaczego 27zł. a nie 30 lub 25 ? Odpowiedź zaskoczyła nas swoją prostotą . Ponieważ podpisała kredyt z ratą miesięczną wynoszącą 273,94zł na 48 miesięcy. Gdy my sprawę jej zakończyliśmy, ta  postanowiła przez ten sam okres czasu wspierać nas równowartością 10% miesięcznej raty. Jakie to genialne w swojej prostocie!

 

Chcemy jasno i wyraźnie podkreślić iż … 
Otrzymane od konsumentów darowizny i datki – to forma podziękowania za okazaną pomoc  jak i wsparcie naszych  dalsze naszych prac i rozwoju

ZAZNACZAMY – nikogo do wsparcia – NIE ZMUSZAMY !!!

Jak możesz pomóc

Fundacja pomaga – nie pobierając opłat. Jednak opłaty od nas – chcą i pobierają inni. Dlatego jedną z  form pomocy, wsparcia i podziękowania  – jest wsparcie finansowe. O którym piszemy nieco wyżej.

Fundacja pomaga ludziom którzy chwilę wcześniej zostali oszukani, zmanipulowani czyli po prostu – naciągnięci na nie małe pieniądze. A skoro ktoś  kogoś  oszukał, to (nieco spóźniona ale jednak) wzmaga się u niego  czujność i podejrzliwość. Nawet wobec Fundacji. Jesteśmy tego świadomi , że ludzie mają wątpliwości i wahania pt:  zaufać  Fundacji czy nie?!?
Skromnie mówiąc, to sądzimy, że 3/4 ludzi którzy nam zaufali – też wątpliwości mieli. A jednak – bez względu na to czy „zaryzykowali” czy posłuchali instynktu, rozsądku czy intuicji – w każdym razie – oddali swoje sprawy w nasze ręce.
Zależy nam – abyś na napisał opinie o Fundacji Daje Siebie. Prosimy o prawdziwe wrażenia – bałeś się zaufać lub miałeś wątpliwości – napisz to !!!
O opinie prosimy zarówno na tej stronie jak również  na stronie naszego Facebook –

Wyrażenie opinii – to nic nie kosztuje, a może pomóc innym, uświadomić kolejnych, pomóc następnym.
Napisz 3 opinie
– o fundacji
o sprzedawcy lub wybranym produkcie
– na dowolnym innym forum napisz krótką opinie o tym gdzie konsumenci z problemami takimi jak Ty, mogą znaleźć pomoc. Ten punkt jest bardzo dla nas szalenie istotny. I gdyby tą prośbę spełnił … nie każdy , nie co drugi – co piąty konsument – bylibyśmy szczęśliwi.

Wsparcie dalszych działań Fundacji - DAROWIZNA

Szybka darowizna
Wsparcie możesz przekazać również wykonując tzw. darowiznę online czyli w podobny sposób jak płacąc opłatę kurierską czy płacąc za zakupy na Allegro (Operator płatności – BLUE MEDIA)

Uzupełnij puste pola obok, wybierz kwotę lub wpisz swoją – dowolną – i kliknij WPŁACAM.

PO PRZEKAZANIU DAROWIZNY ZOSTANIESZ PRZEKIEROWANY NA STRONĘ Z PODZIĘKOWANIAMI

Regulamin Darowizny – KLIKNIJ

Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na realizację celów statutowych
Można dodatkowo dopisać
Numer zgłoszenia
Ułatwi to nam wysłanie podziękowań

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Bezpośredni numer rachunku Fundacji
28 1140 2004 0000 3102 7769 5581
mBank

To, co może Cię zainteresować ...

93
Dodaj komentarz

93 Wątki komentarza
0 Odpowiedzi wątku
0 Obserwujący
 
Hottest comment thread
82 Comment authors
  Subscybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Elżbieta

Bardzo dziękuję za pomoc Fundacji Daje Siebie. Czułam się bezsilna, wiem że sama wpakowałam się w zakupowe problemy. Jednak szukając jakiegokolwiek możliwego wyjścia z tej sytuacji trafiłam do Was. Prowadziliście mnie cierpliwie i dokładnie na każdym kroku, aż do finału. Sprzęt został zwrócony, zaliczka wróciła na moje konto. Wszystko to wyłącznie dzięki Waszej pracy i cierpliwości ( oczywiście w stosunku do mnie). Fundacja Daje Siebie robi coś, co dla niejednego… Czytaj więcej »

Elżbieta

Fundacja Daję Siebie to uczciwa firma. Masz problem z nieudanym zakupem na prezentacji i chcesz odstąpić od umowy zwrócić się do fundacji a na pewno uzyskasz pomoc.Pan Tomasz to profesjonalista, wraz ze swoją załogą pomaga ludziom którzy wpadli w takie w tarapaty.Jestem im bardzo wdzięczna że mi pomogli.Dzięki 73/08/19

Wiktor

Bardzo dziękuje Fundacji Daje Siebie za pomoc i wsparcie, które od nich dostałem. Dzięki nim udało mi się odstąpić od umowy przez firmę KIDDY ISLAND POLSKA i teraz jestem spokojny. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i z całego serca polecam tą Fundację.

ANNA

Witam!
Polecam całym sercem działania tej Fundacji.
Ich pomoc przyczyniła się do pozytywnego odstąpienia od umowy zakupionego „Badziewia” w ” Comfort Plus „i zwrotu dokonanej zaliczki gotówkowej.
Dziękuje!

Urszula

Bardzo dziękuję Fundacji Daje Siebie za pomoc w zwrocie sprzętu z pokazu. Dzięki Fundacji wszystko dało się zwrócić i anulować kredyt. Chciałabym powiedzieć wszystkim, którzy również chcieliby zwrócić jakiś towar zakupiony na pokazie, że jest to możliwe dzięki tej Fundacji i nie ma się czego bać. Trzeba tylko zaufać Fundacji i dokładnie wykonywać ich instrukcje, a każda sprawa zakończy się sukcesem. Naprawdę nie bójcie się zaufać Fundacji Daje Siebie!!!!!!

Krystyna

Dziękuję bardzo Fundacji Daje Siebie za pomoc w odstąpieniu od umowy z firmą Lifemed imieniu własnym ,mojej siostry i jej męża . Dziękuję panu Tomaszowi za fachową pomoc,cierpliwość i prowadzenie krok po kroku do szczęśliwego finału,a wszystkim pokrzywdzonym na pokazach polecam Fundację Daje Siebie. Warto im zaufać. Pozdrawiam serdecznie. Krystyna

Maria

Pragnę wrazić ogromną wdzięczność za pomoc fundacji i serdecznie podziękować za to ,że jesteście tak bardzo profesjonalni w udzielaniu pomocy ludziom oszukanym na pokazach.Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza . Należy unikać wszystkich pokazów inie dawać się oszustom manipulować .

Halina

Bardzo wdzięczna jestem Fundacji Daje Siebie za pomoc w odstąpieniu od umowy z firmą Lifemed. Dziękuję Panu Tomaszowi za fachową pomoc i słowa otuchy w stresie, jaki przeżywałam. Ze wskazówkami krok po kroku dotarliśmy do szczęśliwego finału odstąpienia od umowy i zwrotu sprzętu. WARTO ZAUFAĆ FUNDACJI! NAPRAWDĘ WARTO!!! Ostrzegam wszystkich przed nieuczciwymi praktykami firm organizujących pokazy i sprzedaże. Jeśli potrzebujecie wsparcia w rozwiązaniu problemu ,bez obaw-Fundacja wam pomoże. Pozdrawiam. Halina

Aneta

Bardzo dziękujemy Fundacji za pomoc wsparcie i odniesiony sukces w odstompieniu od umowy przez firmę KIDDY nareszcie możemy spać spokojnie jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY.

Danuta

Dobrze że jesteście i zajmujecie się takimi sprawami i to z powodzeniem!!! Dziękuję jeszcze raz bardzo serdecznie za wsparcie i odniesiony sukces.

Ania

Jestem córką poszkodowanych, naciągniętych na „wszystkorobiące” roboty kuchenne i inne nie warte swej ceny produkty. Bo zakupie i uświadomienie sobie ze istnieją ludzie, którzy kłamią i tylko chcą zarobić rodzicom ciężko było zaufać również fundacji. Udało mi się ich przekonać i czuliśmy się pewniej wiedząc że w razie problemów jest ktoś kto nam pomoże i co bardzo ważne że nie będziemy narażeni na telefony z pogruszkami. Po nieco ponad trzech… Czytaj więcej »

Małgorzata

Zajęcie się sprawą bardzo profesjonalne. Nareszcie odzyskałam spokój ducha i mam ten temat zamknięty. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ. Jeśli ktoś dał się naciągnąć Kiddy – oddajcie te sprawy Fundacji bez wahania.

Ewa Zebrowska

Bardzo dziękuje fundacji za odstąpienie od umowy dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam cały zespół i życzę wszystkim wszystkiego dobrego i dużych sukcesów . Ewa

Beata

Witam Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Fundacji Daje Siebie, za pomoc przy oddaniu produktów z pokazu. Jak większość ludzi dałam się omamić osobą prowadzącym pokazy, nie wiem jak to się stało. Ostrzegam wszystkich, aby nie chodzili na żadne pokazy, produkty te można kupić za niewielkie pieniądze w internecie. Dobrze że jesteście i dajecie ludziom wsparcie. Chciałabym aby jak najwięcej ludzi się o Was dowiedziało. Dobrze by było ogłaszać o waszej działalności… Czytaj więcej »

Kezysztof

Bardzo dziękuję Fundacji Daje Siebie za pomoc w odstąpieniu od umowy. Firma Kiddy Island z Poznania pomimo wysłania pisma i zwrotu towaru kurierem w ustawowym terminie, nie przekazała do banku informacji o rozwiązaniu umowy. Dopiero interwencja Fundacji i moja reklamacja spowodowały zamknięcie kredytu. Fundacja działała szybko i z życzliwością. Szybko odpowiadała na maile i telefony. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam cały Zespół i życzę wielu sukcesów.

Weronika

Mama uczestniczyła w kilku pokazach i nigdy nic nie kupiła, bo potrafiła oszacować wartość prezentowanych produktów, która była zawsze przesadnie zawyżona. Ostatnim razem było jednak inaczej – uległa wyrafinowanej manipulacji na pokazie Kiddy Island Polska i wyszła z zakupami za spore pieniądze. Każdy w tej sytuacji wie, co poczuła po powrocie do domu. Atmosferę odczuli wszyscy domownicy. Na szczęście istnieje Fundacja Daje Siebie. Jestem bardzo wdzięczna za koordynację procesu odstąpienia… Czytaj więcej »

Teresa

Otrzymałam telefony z zaproszeniem na pokaz reklamującego się fizykoterapeuty który ma otwierać gabinet masażu kręgosłupa i całego ciała, otrzymałem zaproszenie listownie. Na pokazie reklamowany był materac masująco wibrujący, na koniec pokazu odbyły się losowania, wylosowali mnie ze jestem szcześciarą i wylosowałam 3 produkty, odkurzacz, garnki i matę rechabilitacyjną, aby je otrzymać warunkiem było kupno produktu reklamowanego. Twierdzono że wszystkie produkty są oryginalne i najwyższej jakości. Tak mną zmanipulowano że podpisałem… Czytaj więcej »

Jerzy

Dzień dobry, bardzo serdecznie dziękuję Państwu za pomoc i zaangażowanie w załatwieniu trudnej dla mnie sprawy. W dzisiejszych czasach starsi ludzie narażeni są na różne triki wykorzystywane przez firmy sprzedające produkty często w zawyżonych cenach. Jako osoba odpowiedzialna i zawsze podejmująca przemyślane decyzje nie spodziewałem się, że zostanę tak profesjonalnie zmanipulowany. Jestem wdzięczny, że istnieją fundacje, których interesuje los drugiego człowieka. Życzę dużo cierpliwości w pracy ze starszym człowiekiem oraz… Czytaj więcej »

Katarzyna

Szukałam informacji czy mogę zrezygnować z zakupów na które dalam sie naciągnąć i znalazłam fundacje. Szybki, bezproblemowy kontakt z fundacją i poczułam twardy grunt pod nogami i wiarę w to, że uda się odstąpić od umowy. Dziękuję za pomoc, wsparcie i szybki kontakt ! Sprawa oczywiście zakończyła sie dla mnie pozytywnie dzięki pomocy fundacji. Jak najbardziej będę polecac ! Pozdrawiam ciepło

Mirosława

chyba los tak chciał że, w momencie szukania rozwiązania problemu po zakupionym przez moją mamę, na pokazie firmy COMFORT MED PLUS, urządzenia do gotowania, znalazłam namiary na Fundację. Poczytałam opinie, wszystkie pozytywne. W tej samej chwili napisałam zgłoszenie (sobota), na następny dzień (niedziela) miałam odpowiedź z instrukcją, co mam zrobić. Już nie byłam sama (oprócz mamy), z tym kłopotem. Postąpiłam zgodnie z instrukcją, zdążyliśmy w czasie, wysłać odstąpienie a następnie… Czytaj więcej »

JAROSŁAW

Bardzo dziękuję Fundacji za pomoc w odstąpieniu od umowy. Większość z nas dopiero po przyjeździe do domu z zakupionym towarem za blisko 10 tys. zł zdaje sobie sprawę, że tych „wspaniałych” rzeczy nie potrzebuje i chce je zwrócić firmie (w moim wypadku Kiddy Island z Poznania). Firma twierdzi, że towar nie podlega zwrotowi, bo był z wyprzedaży, lub podaje inny argument. Co wtedy należy zrobić – zwrócić się do Fundacji… Czytaj więcej »

Anna

Bardzo dziękuję Fundacji Daje Siebie za pomoc
w odzyskaniu całej kwoty za zakupiony towar w firmie WOOLSTAR na pokazie. Szybko, sprawnie i bez większych problemów. Jestem pełna podziwu i uznania dla szlachetnej i bardzo uczciwej działalności Fundacji. Miałam ogromne szczęście, że dałam się oszukać przy zakupie niewiele wartych produktów od WOOLSTAR już w czasie, kiedy istnieje Fundacja, której zaufałam i mój problem rozwiązany.

Janusz

Wszystko, co wiąże się ze zdrowiem działa na wyobraźnię ludzi nawet bardzo odpornych psychicznie. Też wpadłem w taką pułapkę i po jednym z takich pokazów przywiozłem do domu kilka „prezentów”, które ledwo zmieściły się w samochodzie. Na drugi dzień stwierdziłem że te rzeczy nie są mi niezbędne i przede wszystkim nie są warte tej ceny jaką przedstawiają na prezentacjach, są po prostu przewartościowane kilka a nawet kilkanaście razy. Jak zadzwoniłem… Czytaj więcej »

mieczysław

gorąco polecam fundacje „daje siebie” która bardzo szybko i sprawnie pomoże w odstąpieniu od umowy zakupionego towaru (czytaj szmelcu) przez firmy naciągające starsze osoby

Bożena

Witam byłam dziś na prezentacji firmy LIFEMED sp.z o.o. adres do korespondencji BIAŁYSTOK produkty CASADA i m.i odkurzacz CLEANKING zostałam wylosowana i wygrałam łóżko 12tys,materac 6 tyś, odkurzacz za 6900 coś musiałam wziąć na raty a reszta 0 zł tak mnie zmanipulowano,ze podpisałam umowę sprzedaży- na 2 odkurzacze na kredyt 24mce.Za parę dni bank ma mnie zweryfikować. Po przyjeździe do domu przeanalizowalam umowę poszperalam w necie i chcę odstąpić od… Czytaj więcej »

Zuzanna

Byłam wczoraj na takim pokazie odkurzacza,multicooker,sokowirówka i inne niepotrzebne graty w domu.Zastanawia mnie jedno bezczelność sprzedawców.Już wygrałam wszystko na zasadzie pierwszego miejsca czyli te produkty wszystkie za ok 5tys jedna sztuka ale muszę wziąc kredyt i zapłacić za odkurzacz.Czy normalna firma rozdaje takie prezenty ? Nie to tylko ściema bo gdyby były warte te prezenty faktycznie po 5 tys sztuka nikt by tego nie dał w prezencie.Odkurzacz na pokazie olbrzymi… Czytaj więcej »

Dariusz

wszystko super za rączkę do celu. Bez obaw to uczciwa firma.Polecam

Halina

Wyrażam ogromne podziękowanie Fundacji za okazaną mi pomoc. Nieprzemyślana decyzja nie pozwalała mi spokojnie spać. W internecie znalazłam informację o Fundacji Daje Siebie. Wysłałam zgłoszenie. Fundacja profesjonalnie zajęła się moją sprawą. Krok po kroku zostałam poprowadzona przez wszystkie etapy aż do zakończenia sprawy. Pomimo natłoku spraw zawsze odbierają telefony, a na maile odpisują nawet w bardzo późnych godzinach wieczornych. Jestem Im bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem będę polecać Fundację wszystkim,… Czytaj więcej »

zdzislawsz

Miałam szczęście, że trafiłam w internecie na ,,Fundację Daję siebie”. Zakupiony na prezentacji towar nie spełnił moich oczekiwań. Postanowiłam z mężem zwrócić go i odzyskać wpłaconą gotówkę. Tym problemem zajęła się właśnie wymieniona fundacja. W ekspresowym tempie pracownicy pomogli mi w odzyskaniu pieniędzy , za co im serdecznie dziękuję. Wykazali się ludźmi życzliwymi, kompetentnymi i rozumiejącymi trudne sytuacje życiowe- seniorów. Brawo im za takie gesty!!!
Halina

Elżbieta Panuś

Dziękuję bardzo Fundacji za pomoc w odstąpieniu od umowy na zakup towarów, których wcale nie miałam zamiaru nabyć. Pomoc była szybka i bardzo profesjonalna. Bez Fundacji poległabym w walce z firmą FOR HEALTHY AIR Sp. z o.o. Gdyby nie Fundacja, zostałabym z kredytem i zbędnymi przedmiotami. Poza tym jest to dla mnie nauczka aby nie chodzić na żadne pokazy. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla Pana Tomasza.Jeszcze raz bardzo dziękuję za… Czytaj więcej »

Regina Bąk

Bardzo dziękuję Fundacji Daje Siebie za szybką pomoc w odstąpieniu od umowy, którą zawarliśmy z firmą Palatinus. Na pokazie wygraliśmy przedmioty ale okazało się, że za jeden z nich trzeba było zapłacić wysoką cenę przekraczającą wartość wszystkich razem. Nie mogliśmy się wycofać nawet następnego dnia. Fundacja Daje Siebie pomogła bardzo szybko. bardzo, bardzo dziękujemy.
Pozdrawiam.

Sabina

Chciałam bardzo gorąco podziękować Fundacji za pomoc w odstąpieniu od umowy, którą podpisał na pokazie mój ojciec. Był przez chwilę bardzo szczęśliwym człowiekiem, bo pierwszy raz w życiu wygrał tak wiele i za tak wiele….. Po uświadomieniu sobie stanu sprawy, zakupu rzeczy i złożonego na pokazie wniosku o kredyt, był bardzo załamany i nie mógł zrozumieć, jak to się stało, że on, który zawsze wszystkich ostrzegał przed takimi praktykami handlowymi,… Czytaj więcej »

Helena

Jeszcze raz chciałam bardzo serdecznie podziękować Fundacji Daję Siebie, która pomogła nam odstąpić od umowy za zakupy rzeczy o bardzo wysokich cenach i całkowicie nam zbędnych. Dopiero profesjonalizm pracownika Fundacji ( pana Tomasza ) uwolnił nas od zbędnych wydatków.
Pozdrawiamy

Marek.

Sam pokaz klasyczny, szliśmy z żoną w przekonaniu , że nic nie kupimy . A jednak. Gdzieś w pokładach naszego sposobu zachowania leży chęć osiągnięcia dodatkowych korzyści i na tym polegliśmy. Rezygnacja i próba zwrotu w następnym dniu cudownych nabytków i odzyskania przed wpłaty w wysokości 2300 zł od firmy ” omega” spełzła na niczym – szef te firmy w rozmowie telefonicznej poinformował, że jak chcę to mogę iść nawet… Czytaj więcej »

Krzysiek

Dzięki Fundacji odzyskano pieniądze za zakupiony „cudowny odkurzacz oraz garnek. Bardzo Państwu dziękuję. Państwa konto zostało zasilone. Cieszę się iż są jeszcze tacy ludzi jak Państwo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i życzliwość. Pozdrawiam Krzyszof W.

edward

DZIĘKUJĘ. O naciąganiu ludzi na pokazach już chyba wszystko ……napisano. Odzyskałem pieniądze za sprzęt rehabilitacyjny DZIĘKI FUNDACJI.
JESZCZE RAZ DUŻE I DŁUGIE DZIĘKUJĘ.

Stanisław

Jesteśmy z żoną ludźmi rozsądnymi, oczytanymi i słyszeliśmy relacje różnych ludzi, którzy na pokazach kupili rzeczy o wygórowanych cenach. Jak to się stało, że sami złapaliśmy się na tę pułapkę…Już wychodząc z pokazu śmialiśmy się z siebie. Jak dotarliśmy do domu uzmysłowiliśmy sobie, że podpisaliśmy umowę kredytową na rzeczy nam niepotrzebne i wielokrotnie droższe niż są warte! Chyba powinniśmy pogratulować firmie For Healthy Air zdolnych pracowników, zdolnych do manipulowania ludźmi!… Czytaj więcej »

Zofia

Witam, przepraszam, że tak późno ale nie miałam dostępu do internetu. Nie, mama nie podpisała żadnego weksla in blanco, tylko umowę.
Pozdrawiam

Agnieszka

Witam! Pani Zofio czy mama podpisała weksel in blanco przy zawieraniu umowy?

Zofia

Witam bardzo serdecznie .
Na pokazie firma PALATINUS sprzedawała produkty m.in. firmy Casada. Niestety moja mama dała się namówić na zakup. Oczywiście postanowiłyśmy po zastanowieniu odstąpić od umowy. Nie było to takie proste. Jednak dzięki Fundacji Daje Siebie sprawa została pomyślnie zakończona. Profesjonalne podejście i pomoc we wszystkich naszych wątpliwościach, jesteśmy teraz bez zobowiązań i spokojni. Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza 🙂
Pozdrawiamy.

Hanna

Chcę również dołączyć swoje doświadczenie związane z udziałem w wielokrotnie opisywanych tutaj scenariuszach. My też- nie wiem nawet jak to się na prawdę stało- wróciliśmy z mężem z pokazu z bagażnikiem pełnym różnych sprzętów. Dopiero na umowie zobaczyłam nazwę Firma OMEGA Mrowino a kiedy dokładniej obejrzałam sprzęty którymi zostałam „obdarowana” (na sumę 7000tyś złotych z czego 5000zł już wpłaciłam- szybkim przelewem z karty żeby było taniej!)- stwierdziliśmy że zostaliśmy zwyczajnie… Czytaj więcej »

Lucyna,Piotr

Witamy.Dzięki p. TOMKOWI udało się nam odstąpić od umowy z firmą WOOLSTAR na kwotę 7990 zł. Z jednej strony to bardzo dobrze,że istnieje taka grupa ludzi tj. FUNDACJA DAJE SIEBIE,bo naiwni mogą liczyć na ich 100% pomoc .Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI i polecamy ,też w 100%.Pozdrawiamy Lucyna i Piotr

Lucyna,Piotr

Wszystkie komentarze to szczera prawda.Daliśmy się namówić na prezentację firmy WOOL STAR i wyszliśmy z górą prezentów (,drobnostka–7990 zł) . Pragniemy podziękować p. Tomkowi z Fundacji Daje Siebie ,który nam pomógł w odstąpieniu od umowy. Szczerze polecamy każdemu i BARDZO DZIĘKUJEMY .Pozdrawiamy Lucyna i Piotr

Sławomira

Dołączyliśmy do grupy naiwnych nabywając bagażnik produktów od firmy TOPMED PLUS z Poznania . CO to za produkty , za jaką cenę nabyte i w jaki sposób weszliśmy w ich posiadanie zostało tu już wielokrotnie opisane .Problem powstał gdy dotarło do nas jakiej manipulacji ulegliśmy i oczywiście chcieliśmy zwrócić nabyty towar. Nie było to łatwe . Szukając pomocy natrafiliśmy na FUNDACJE . Zastanawialiśmy się czy to co pisało na jej… Czytaj więcej »

Edward

Nie ma takich słów by wyrazić PODZIĘKOWANIE za pomoc i odzyskanie wiary że jest ktoś na tej planecie kto pomoże żyć dalej spokojnie na emeryturze . Pozdrawiam całą FUNDACJĘ DAJE SOBIE i życzę zdrowia . DZIĘKUJĘ BARDZO .

Piotr

Witam ja też byłem na pokazie tejże firmy Strefa i w moim przypadku działają podobnia strasząc że nie odbiorą towarów ale jak zadzwonili pomyślałem że jednak jest szansa na oddanie tych towarów za 7000 tyś.Pozdrawiam i myślę że z moją sprawą fundacja też sobie poradzi.

Maria i Adam

W styczniu tego roku daliśmy się namówić na prezentację organizowaną przez firmę Omega Medical .Omawiana miała być sprawa zanieczyszczeń powietrza.Po przybyciu na miejsce okazało się , że można skorzystać z zabiegu na macie wibrującej ,potem przystąpiono do losowania nagród .Główna wygrana czyli mata wibrująca ,odkurzacz, robot kuchenny,materacyk wszystko za jedyne 8500 zł.przypadło w udziale mężowi i mnie.Po powrocie do domu i przeanalizowaniu sytuacji poczuliśmy się oszukani. W federacji konsumentów nakreślono… Czytaj więcej »

Maria

Dzień dobry ! 19.02 w Bydgoszczy firma PALATINUS na pokazie sprzedawała produkty m.in. firmy Casada. Robią to niezwykle ,,profesjonalnie” – urabianie klientów na najwyższym poziomie ! Zmasowany atak, wręcz ,,bombardowanie” niby-serdecznością, wszyscy się uśmiechają, ściskają dłoń i gratulują ,,wygranej”. A ta ,,wygrana to 1/garnki Venice, 2/odkurzacz piorący, 3/mata wibracyjna – i to wszystko niby za darmo ! Niby, bo żeby zgarnąć ,,nagrody”, trzeba dokupić materac rehabilitacyjny za 8900 zł !… Czytaj więcej »

Mirosław

Poszedłem na prezentację firmy STREGA (prezentacja odbyła się w hotelu Omega w OLSZTYNIE). Nie chodzę na takie prezentacje, ale zadzwoniono do mnie, że wygrałem i żebym się zgłosił po odbiór tabletu (potem okazało się, że to zepsuty tablet dla dzieci). Wszedłem jako pierwszy. Podbiegł do mnie prezenter,że oprócz tabletu wygrałem jeszcze kilka innych rzeczy i żebym podpisał dokument, który jest gwarancją na te rzeczy. Po prezentacji poszedłem zabrać ten dokument… Czytaj więcej »

Mariola

Firma For Healthy Air miała prezentacje w moim miasteczku w Jędrzejowie w styczniu 2019 roku. i daliśmy się z mężem naciągnąć na matę masującą na chory kręgosłup. Prezenty zupełnie darmo, darmo też opiekun konsultant na każde zawołanie . Same superlatywy. Już wieczorem w domu mąż stwierdził, że to mu się nie podoba i zaczął szukać informacji o produkcie i o firmie. Ja byłam tak skołowana, że zaraz poszłam spać, tak… Czytaj więcej »